dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

szachy12.05.2023r. w SP nr 4 w Myślenicach 245 szachistów spotkało się przy szachownicach, aby powalczyć o tytuł Mistrzów Szachowych Powiatu Myślenickiego. Organizatorami turnieju był Klub MAT Myślenice i Szkoła Podstawowa nr 4.

Rozgrywki w czterech grupach wiekowych pozwoliły na spotkania przy szachownicach równolatków ze szkół i przedszkoli z terenu Powiatu Myślenickiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom i laureatom.

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów:

Z klas 1-3:

Zawłocki Aleksander (6 miejsce, plus wyróżnienie za najwyższe miejsce uczestnika bez kategorii szachowej)

Zadora Maciej (7 miejsce)

Z klas 4-6:

Pawlikowski Władysław (3 miejsce)

Drabik Aleksander (6 miejsce)

Piwowarczyk Michał (17 miejsce)

Galeria zdjęć dostępna jest na stronie SP4 - pod tym linkiem.

Monika Błachut

szachy23 (1)