W góry czy na Mazury?

Podróżuj dalej za mniej z aplikacją ORLEN VITAY!

Promocja obowiązuje w każdy weekend od 28 czerwca do 1 września 2024 r.

Więcej szczegółów na http://vitay.pl/rabaty

orlen wakacje

jedynka logoPiłkarze ręczni SUMKS Jedynki Myslenice zakończyli sezon. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego ten rok oraz Turniej na hali sportowej na Zarabiu.

Film - kliknij tutaj.

turniej reczna 4W naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej numer 1 przy wsparciu SUMKS Jedynka Myślenie. Rywalizowały w nim klasy piąte i szóste, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i sportowej rywalizacji.

img 2938W dniu 03.06.2024r. na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach w ramach „Dnia dziecka z piłką ręczą” odbyły się gry i zabawy zespołowe prowadzone przez pana Mariana Gawędę – trenera piłki ręcznej SUMKS Jedynka.

Orlen Paczka - kliknij tutaj.

orlen paczka

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania sezonu 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myslenice. Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.

orlen promocja

jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowujacego sezon 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Nagranie pochodzi ze strony myslenice-itv.pl, a dostępne jest pod tym linkiem.

2 maja przypada Dzień Flagi. Święto to zostało ustanowione w 2004 roku. W związku z tym zachęcamy do uczczenia flagi narodowej i wywieszenia jej w oknie, na balkonie, czy też przed swoim domem.

dzien flagi orlen

Grupa Orlen jest głównym sponsorem piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Zapraszamy do odwiedzenia jednej ze stron naszego sponsora. Wejdziesz na nią klikając w baner poniżej.

360x150.jpg

Piłkarze ręczni SUMKS Jedynka Myślenice dzielnie walczą w II lidze piłki ręcznej. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2022. Film dostępny jest poniżej lub  pod tym linkiem.

Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.