logo jedynka mysleniceZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2020/2021 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice.

 

Dostępny jest on pod tym linkiem.

IMG 6012Mija 6 lat od momentu, gdy na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 (wówczas Gimnazjum nr 1) pojawili się młodzi adepci piłki ręcznej i rozpoczęli treningi pod okiem legendarnego trenera Władysława Piątkowskiego. Zespół "Jedynki" od tego czasu zdążył okrzepnąć, nabrać doświadczenia, zagrać w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo Polski na szczeblu juniorów młodszych, starszych i wreszcie seniorów, a przez jego szeregi przewinęło się kilkudziesięciu chłopaków zakochanych w handballu.

sumks orzel przeworsk

WYGRALIŚMY! Od zwycięstwa rozpoczęła Jedynka Myślenice zmagania w grupie spadkowej. Po ciężkim i pełnym zwrotów akcji spotkaniu z SPR Orzeł Przeworsk zakończyło się ono wynikiem 32:31. Następny mecz za 2 tygodnie. Gramy dalej!

 

logo poziome ORLEN

 

GŁÓWNYM SPONSOREM SUMKS JEDYNKA MYŚLENICE JEST PKN ORLEN!

sumks

jedynka 2020

Piłkarze ręczni SUMKS Jedynka Myślenice rozpoczynają druga rundę rozgrywek. Prezentujemy skład drużyny przed rozpoczęciem rundy:

jedynka logoZnakomicie spisali się piłkarze ręczni SUMKS Jedynka Myślenice w spotkaniu z MOSiR Bochnia. Po bardzo ciekawym, efektowym i obfitującym w bramki spotkaniu nasz zespół wygrał 36-33 (do przerwy 22-19).

Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie Jedynki był Patryk Dziatkowiec, który zdobył 9 goli. Dzielnie wtórowali mu Aleksander Łatas, zdobywca 7 trafień, a także Marcin Skałka i Kacper Bała, którzy w sieci umieścili piłkę sześciokrotnie.

 

5 września w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Zdrojowej 9 w Myślenicach odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice zorganizowany przez nasz klub.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o klubie i tym wydarzeniu, który równocześnie promuje piłkę ręczną i stowarzyszenie działające przy naszej szkole.

logo poziome ORLEN

 

GŁÓWNYM SPONSOREM SUMKS JEDYNKA MYŚLENICE JEST PKN ORLEN!

sumks

Zapraszamy do obejrzenia filmu o klubie piłki ręcznej działającym przy naszej szkole. SUMKS Jedynka Myślenice powstała w 2015 roku z inicjatywy Pana Dyrektora Tadeusza Jarząbka. Zadania trenowania piłkarzy podjął się Pan Władysław Piątkowski. Obecnie nasza drużyna gra w II lidze piłki ręcznej. Film powstał dzięk telewizji internetowej ITV-Myślenice.

 

FILM - SUMKS JEDYNKA MYŚLENICE:

 

Dotychczasowa działalność klubu opisana jest pod tym linkiem.

Główny sponsor

SUMKS Jedynka Myślenice·Sobota, 5 października 2019·

 

 

logo poziome ORLEN

 

 

Miło nam poinformować, że PKN ORLEN został Głównym Sponsorem naszego klubu piłki ręcznej UMKS Jedynka Myślenice. Umowa została zawarta na trzy lata tj. od 01.09.2018 r. do 31.08.2021 r.

Back to top