jedynka logoPiłkarze ręczni SUMKS Jedynki Myslenice zakończyli sezon. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego ten rok oraz Turniej na hali sportowej na Zarabiu.

 

Film - kliknij tutaj.

turniej reczna 4W naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej numer 1 przy wsparciu SUMKS Jedynka Myślenie. Rywalizowały w nim klasy piąte i szóste, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i sportowej rywalizacji.

img 2938W dniu 03.06.2024r. na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach w ramach „Dnia dziecka z piłką ręczą” odbyły się gry i zabawy zespołowe prowadzone przez pana Mariana Gawędę – trenera piłki ręcznej SUMKS Jedynka.

Orlen Paczka - kliknij tutaj.


orlen paczka

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania sezonu 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myslenice. Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.

 

orlen promocja

jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowujacego sezon 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Nagranie pochodzi ze strony myslenice-itv.pl, a dostępne jest pod tym linkiem.

2 maja przypada Dzień Flagi. Święto to zostało ustanowione w 2004 roku. W związku z tym zachęcamy do uczczenia flagi narodowej i wywieszenia jej w oknie, na balkonie, czy też przed swoim domem.

 

dzien flagi orlen

Grupa Orlen jest głównym sponsorem piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Zapraszamy do odwiedzenia jednej ze stron naszego sponsora. Wejdziesz na nią klikając w baner poniżej.

 

 360x150.jpg

Piłkarze ręczni SUMKS Jedynka Myślenice dzielnie walczą w II lidze piłki ręcznej. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2022. Film dostępny jest poniżej lub  pod tym linkiem.

Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.

jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Telewizję Internetową Myślenice iTV. Jest to podsumowanie "Gier i zabaw z piłką ręczną", jakie to zostały zorganizowane w naszej szkole 5.11 br. W wydarzeniu wzięło udział 130 uczniów klas 1-3. Sponsorem "Gier i zabaw..." był PKN Orlen, który jest również głównym sponsorem klubu SUMKS Jedynka Myślenice.

 

Gry i zabawy z piłką ręczną (film) - kliknij tutaj.

Back to top