logo mysleniceMiła uroczystość miała miejsce w Muzeum Niepodległości. To tutaj odbyło się spotkanie, podczas którego Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka wręczył nagrody dla wyróżniających się nauczycieli Gminy Myślenice. Wśród nagrodzonych byli nauczyciele naszej szkoły – P. Mirosława Chmiel oraz P. Paweł Biela.

 

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zebranych przez P. Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzatę Ciemińską. Następnie głos zabrał P. poseł Władysław Kurowski, który przypomniał o roli i powołaniu zawodu nauczyciela. Pogratulował i podziękował wszystkim pedagogom i życzył wiele wytrwałości w pięknej ale i ciężkiej pracy jakim jest zawód nauczyciela.

konkursSzkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej przystąpiła do projektu pod nazwą „Myślenicka Szkoła Ćwiczeń MSĆ”. Jednym z zadań było zaprojektowanie logo dla tego projektu.

Celem konkursu m.in. było:

- wyłonienie logo dla projektu Myślenicka Szkoła Ćwiczeń MSĆ,

- rozwijanie kreatywności oraz otwartości na działania dzieci,

- propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród uczniów szkół podstawowych.

We wrześniowym numerze miesięcznkia Sedno ukazał się wywiad z P. dyrektorem Tadeuszem Jarząbkiem. Zapraszamy do przeczytania go pod tym linkiem.

golden voiceJulia Pitala, uczennica klasy Va została finalistką III Międzynarodowego Konkursu Wokalnego  „THE Golden Voice”.

O tym, kiedy odbędzie się  Koncert Finałowy z udziałem Julki, dowiemy się niebawem, natomiast już TERAZ możemy pomóc Jej zdobyć nagrodę specjalną. O tym, kto zdobędzie nagrodę publiczności decyduje ilość lajków pod fragmentem piosenki zamieszczonym na stronie organizatorów (Facebook). Głosowanie potrwa do czwartku (04.06.) do godziny 18.00.  Gorąco zachęcamy do posłuchania i polubienia występu Julki! :)

LINK DO FILMU.

 

pucharMiło nam poinformować, że Arkadiusz Brytan z klasy 7b został finalistą Małopolskiego Konkursu Tematycznego z informatyki w roku szkolnym 2019/2020. Opiekunem Arka w konkursie był p. Paweł Biela.

 

 

Serdecznie gratulujemy znakomitego wyniku i życzymy wielu dalszych sukcesów! :)

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Julia Pitala zwyciężyła w pierwszej edycji online Szkolnych Konfrontacji muzycznych w kategorii soliści, klasy IV-VI.

W konkursie udział wzięło 27 osób, a obył się on w ramach akcji "Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS". Organizatorami byli Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS.

Julce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz oczaruje nas swoim głosem! :)

Występ Julki - kliknij tutaj.

julka1
julka2

 

poznajemy ojcowiznęMiło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”. W etapie powiatowym naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Hałas i Wiktoria Koszut z klasy VIIb, Julia Wątor, Ewa Kaczanowska i Dominik Drożdż z klasy VIa, Anna Domagała, Katarzyna Domagała i Alina Hajderek z klasy VIb .

17 lutego w siedzibie myślenickiego oddziału PTTK „Lubomir” obradowała komisja konkursowa oceniająca prace w etapie powiatowym.

Bajki i Baśnie to niezwykle ważne elementy świata dziecka, pobudzające wyobraźnię, uruchamiające naturalną twórczą aktywność. Turniej Interpretacji Bajki i Baśni daje możliwość ujawnienia bogactwa pomysłów interpretacyjnych dzięki otwartej formule prezentacji utworu jako „teatru jednego aktora”, która może być wzbogacona o kostium, ruch sceniczny śpiew, rekwizyt, elementy scenografii, a której podstawą jest żywe słowo.

Od 2010 Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie daje dzieciom możliwość pokazania swojego talentu, swojej wizji, swojej interpretacji tekstu na deskach sceny w ramach eliminacji do dalszych etapów konkursu.

Ewa Pawlikowska uczennica klasy 4a zajęła 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach klasycznych do lat 10!

W dniach 22 - 29 luty 2020 roku w Szczyrku odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 10. W finale uczestniczyło 68 najlepszych zawodniczek z całego kraju, które zostały wyłonione w trakcie eliminacji międzywojewódzkich.

kuratoriumMiło nam poinformować, że Ewa Kaczanowska z klasy 6a oraz Patricia Frevel z klasy 7b zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. W finale znalazło się 294 uczniów, którzy zdobyli min. 43 pkt. Opiekunem uczennic w konkursie jest p. Dorota Święch.

Dziewczętom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

kuratoriumMiło nam poinformować, że Arkadiusz Brytan z klasy 7b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”. W finale znalazło się 98 uczniów, którzy zdobyli min. 42 pkt. Opiekunem ucznia w konkursie jest p. Paweł Biela

Arkowi gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

Back to top