InstalogikW roku szkolnym 2022/2023 odbywa się czwarta edycja Ogólnopolskiego Konkursu matematyczno-informatycznego „InstaLogik”. Jest to konkurs dla klas 4-8. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania.

 

pitala julia 2Na Julię zawsze możemy liczyć - wspiera nas przy organizowaniu szkolnych akademii, reprezentowała SP1 na wielu konkursach oraz przeglądach. Bierze udział w licznych wydarzeniach kulturalnych i artystycznych na terenie naszego miasta – ostatnio, 12 grudnia, mogliśmy posłuchać jej śpiewu, gdy na myślenickim Rynku rozbłysła świąteczna choinka, zaś w niedzielę, 18 grudnia, podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku.

malopolski konkurs recytatorski 2022Mamy zaszczyt poinformować, iż Laureatem Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym” został Mikołaj Górka z klasy 8a. Nasz uczeń zdobył w finale 2 miejsce!

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Aniela Mądra z klasy 5b zdobyła I nagrodę w Konkursie Pieśni Patriotycznych w Głogoczowie.

 

Anieli serdecznie gratulujemy! :)

 

aniela

strzelanie2022 810 listopada 2022r. na myślenickiej strzelnicy na Zarabiu odbyły się XVI Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Szkół Podstawowych i Szkół Ponadpodstawowych z okazji 104 rocznicy Odzyskanej przez Polskę Niepodległości. Dwudniowe zmagania na strzelnicy poprzedziło złożenie kwiatów po Pomnikiem Niepodległości przez uczniów SP2 i SP1, wraz z nauczycielem Wojciechem Kaźnicą i wiceprezesem Zarządu Powiatowego LOK Bogdanem Pietrzykiem.

 

nagrody burmistrza 2022 1Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice P. Jarosław Szlachetka nagrodził wyróżniających się uczniów. Z naszej szkoły nagrodzeni zostali Szymon Hodurek z klasy 7a, Jakub Jąkała z klasy 7a, Elżbieta Matoga z klasy 8b, Ewa Pawlikowska z klasy 7a, Maria Olesek (absolwentka).

 

Serdecznie gratulujemy! :)

 

Więcej informacji i zdjęć znajduje się pod tym linkiem.

logo muzeumNatalia Nowak z klasy 5B zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Portret Średniowiecznego Myśleniczanina" zorganizowanego przez Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

dzien edukacjiW związku z  Dniem Edukacji Narodowej wyróżniającym się nauczycielom zostały przyznane nagrody. I tak:

mazoretki2022Tegoroczne Mistrzostwa Świata mażoretek odbywały się od 25 do 28 sierpnia w Stegu Arenie w Opolu. Bezpośrednio ze sobą rywalizowały zawodniczki z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Ukrainy, natomiast zdalnie zaprezentowały się zawodniczki z Francji, Chorwacji i Republiki Południowej Afryki.

17 maja 2022 roku odbyła się w WDK w Głogoczowie XVIII  edycja SZKOLNYCH KONFRONTACJ PLASTYCZNYCH, zorganizowana po raz pierwszy po okresie pandemii. W konkursie „W świecie zwierząt – sztuka animalistyczna” wzięło udział 19 uczniów z 6 szkół podstawowych.

szachyW dniach 17 - 19 grudnia na Podkarpaciu odbył się prestiżowy turniej szachowy "TopCoat Consulting Szach Mielec". Kwintesencją szachów są szachy klasyczne, gdzie jedna partia może trwać 3 - 4 godziny i właśnie w takim wymagającym turnieju wzięli udział Ewa i Władysław Pawlikowscy. 

Back to top