lab22@Laboratoria Przyszłości to program, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Od września w naszej szkole, odbywają się zajęcia z robotyki.

Jak już informowalismy tutaj, w naszej szkole realizujemy program "Laboratoria przyszłości".W ramach jego trwania nasza szkoła otrzymała 84 tys. złotych na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych.

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

 

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Logo Ministerstwa Edukacji i NaukiLaboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

laboratoriaZapraszamy do obejrzenia filmu nt. projektu "Laboratoria przyszłości", który jest realizowany w naszej szkole. Film został opublikowany w Kurierze Myślenickim. Aby go obejrzeć kliknij tutaj.

laboratoria przyszłości SP1 33Miło nam poinformować, że w ramach projektu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole odbyły się lekcje z wykorzystaniem zakupionego w ramach tego projektu sprzętu. Zajęcia obserwowały Pani naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia UMiG Myślenice Małgorzata Ciemińska oraz przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Pani Małgorzata Jaśkowiec.

 

labolatoria przyszlosciDrodzy uczniowie! Szanowni Rodzice!

Miło mi poinformować, że 3 grudnia 2021 r z rąk pana burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki otrzymałem czek na kwotę 84 tys. złotych na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości". Jego celem jest m.in. budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Back to top