logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

Logo Ministerstwa Edukacji i NaukiLaboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

laboratoriaZapraszamy do obejrzenia filmu nt. projektu "Laboratoria przyszłości", który jest realizowany w naszej szkole. Film został opublikowany w Kurierze Myślenickim. Aby go obejrzeć kliknij tutaj.

laboratoria przyszłości SP1 33Miło nam poinformować, że w ramach projektu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole odbyły się lekcje z wykorzystaniem zakupionego w ramach tego projektu sprzętu. Zajęcia obserwowały Pani naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia UMiG Myślenice Małgorzata Ciemińska oraz przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Pani Małgorzata Jaśkowiec.

labolatoria przyszlosciDrodzy uczniowie! Szanowni Rodzice!

Miło mi poinformować, że 3 grudnia 2021 r z rąk pana burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki otrzymałem czek na kwotę 84 tys. złotych na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości". Jego celem jest m.in. budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.