szachy23 2W Darłówku w dniach od 6 do 13 maja odbyła się XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Nasza uczennica Ewa Pawlikowska z klasy 7a startowała w tych zawodach w dyscyplinie szachy w grupie do lat 14.

zawody lekkoatletyczne 6W dniu 10 maja na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach odbyły się zawody lekkoatletyczne .Podczas zawodów rywalizowały ze sobą reprezentacje szkół z klas IV - VI.

cheerW dniach 22 - 25.03.2023 roku obyły się VI Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Zawody odbyły się w Centrum Sportu Raszyn, które na 4 dni stało się areną ogólnopolskiej rywalizacji. Do zawodów zgłosiło się 2571 zawodników z 73 klubów z całej Polski.

znaki drogowe12 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach odbył się Etap Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentcja naszej szkoły zajęła w turnieju III miejsce.

aquariusW dniach 20-21.03.2023 roku odbyły się Wojewódzkie Zawody Pływackie na Myślenickiej pływalni Aquarius.

miedzyrzeczW dniu 12.03.2023 r. uczennica naszej szkoły Elżbieta Matoga z klasy VIII b startowała w Mistrzostwach Polski Ogólnoświatowej Federacji Tańca WADF 2023, które odbywały się w Międzyrzeczu.

narty julia zajac 116 marca naszą szkołę, a tym samym Powiat Myślenicki w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w narciarstwie alpejskim reprezentowała jako jedyna Julia Zając.

2We wtorek 7 marca uczniowie naszej szkoły w składzie Anna Kasperek, Elżbieta Matoga i Mateusz Zając reprezentowali Powiat Myślenicki w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Zawody odbywały się w Kluszkowcach, honorowy patronat nad zawodami objął Wojewoda Małopolski.

narciarstwo23W środę 22 lutego w Sieprawiu odbyły się powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim. Czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w zawodach, podczas których w trudnych warunkach (dodatnia temperatura oraz mokry rozmiękły śnieg) wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego który odbędzie się w Kluszkowcach.

 

narty23 13Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji projektu „Szkoła na narty” organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice. Podczas zakończonych właśnie ferii zimowych czternastu uczniów oraz uczennic naszej placówki poznało podstawy narciarstwa w Myślenickiej Stacji Narciarskiej Sport Arena na Zarabiu.

powiat23 1Po udanych występach naszych uczniów w gminnych zawodach pływackich przyszedł czas na reprezentowanie szkoły w zawodach powiatowych. Do rywalizacji stanęło 13 uczniów, którzy pływali stylami: dowolnym, klasycznym i grzbietowym.

 

Back to top