2W dniach 16 - 19.06.2022 r. w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski w szachach klasycznych organizowane przez Małopolski Związek Szachowy.

szachyW piątek 10 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Szachowych Mistrzostwach Powiatu Myślenickiego Szkół i Przedszkoli.

orientDnia 2 czerwca 2022 roku klasy 4a i 8a wraz z wychowawczyniami Panią Katarzyną Twardosz i Panią Teresą Salawą - Ogórek oraz Panią Ireną Chwiej i Panem Marcinem Gmyrkiem udały się do Tyńca, aby uczestniczyć w zawodach w marszach na orientację. W zawodach uczestniczyli również Mikołaj Ingarden z klasy 3b i Błażej Ingarden z klasy 5a.

Przypominamy, że Dzień Sportu dla klas 1 - 3 odbędzie się w piatek 3.06, a dla klas 4 - 8 w piątek 10.06. Życzymy przyjemnej rywalizacji sportowej! :)

czworboj10 maja w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM na szczeblu gminnym i powiatowym.

 

zloty medalW dniach 1 - 3.04.2022 r. w Lipkach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Polski WADF oraz Puchar Polski DeArt 2022. Uczestniczyła w nich uczennica naszej szkoły Elżbieta Matoga z klasy 7b. Wystartowała ona w kategorii Acrobatic Artistic Dance Show Showcases (junior) wraz z zespołem Shine.

plywanieW dniu 25.02.2022 reprezentacja uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego pani Anity Wygony-Wątor i pana Przemysława Senderskiego brała udział w Powiatowych Zawodach Pływackich, które odbywały się na pływalni Aquarius w Myślenicach. Uczniowie reprezentowali szkołę we wszystkich kategoriach wiekowych.

narty2022Uczniowie naszej szkoły w trakcie ferii zimowych wzięli udział w projekcie pt. ,,Szkoła na narty”, organizowanym przez Miasto i Gminę Myślenice. Przez 7 dni wybrani uczniowie mieli możliwość stawiania swoich pierwszych kroków na nartach pod czujnym okiem instruktorów na „Górze Wrażeń” na Zarabiu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zazpoznania się z regulaminem projektu "Szkoła na narty". Znajduje się on pod tym linkiem.

szkola na nartyUrząd Marszałkowski wycofał się z projektu pn. Jeżdżę z głową w 2022 roku. Gmina Myślenice od 2017 roku co rocznie w nim uczestniczyła, otrzymując dofinansowanie do jego realizacji. W związku z powyższym Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka podjął decyzję aby kontynuować naukę jazdy na nartach dla uczniów we własnym/gminnym zakresie pod nazwą ”Szkoła na narty – myślenicki projekt nauki jazdy na nartach dla uczniów szkół podstawowych”.

 

szachy19 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pani Anity Wygony-Wątor, wzięli udział w „Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Myślenickiego w szachach”. Naszą szkołę w kategorii klas 4-6 reprezentowali Zosia Mucha 4a, Ewa Pawlikowska 6a, Władziu Pawlikowski 4b, Michał Piwowarczyk 5a.

Back to top