Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

PROCEDURY OD 1 WRZEŚNIA 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

W zakładce MATERIAŁY DLA UCZNIÓW pojawiła się zakładka Klasa 7a. Bedą tam umieszczane materiały dla klasy. Link do zakładki.

Zapraszamy do odwiedzania.

zarzadzenieZapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem Pana Dyrektora Tadeusza Jarząbka, które dostępne jest pod tym linkiem.(plik pdf)

W związku  z tym, że decyzją  Ministerstwa Zdrowia powiat myślenicki został objęty strefą żółtą, od soboty, 19.09.2020 r. obowiązują nowe przepisy i związane z tym obostrzenia.

Oznacza to, że  w poniedziałek, 21.09.2020 r. nie mogą odbyć się planowane zajęcia profilaktyczne dla klas VII i VIII  „Archipelag skarbów” ,  ponieważ nie jesteśmy w stanie spełnić warunków organizacji imprez masowych obowiązujących w strefie żółtej (np. tylko 25 % miejsc w sali, odległość 1,5 m, itp).

W związku z tym klasy 7 i 8 uczestniczą w lekcjach zgodnie z planem lekcji na poniedziałek i wtorek. O nowym terminie Archipelagu uczniowie zostaną poinformowani z wcześniejszym wyprzedzeniem.

DYREKTOR

Tadeusz Jarząbek

Informujemy, że od poniedziałku 21.09 ulegają zmianie długości niektórych przerw. Nowe godziny przerw międzylekcyjnych dostępne są na grafice poniżej:

przerwy nowe2020

 

informacjaDyrektor Szkoły informuje, że z przyczyn losowych w najbliższych dniach nie będą wydawane obiady. Prosimy Rodziców o zapewnienie uczniom wyżywienia na najbliższe dni. 

PILNEInformujemy, że z przyczyn od nas niezależnych organizator Archipelagu Skarbów odwołał warsztaty w dniu 14 i 15 września. W związku z tym klasy 7 i 8 uczestniczą w lekcjach zgodnie z planem lekcji na poniedziałek i wtorek.

O nowym terminie Archipelagu uczniowie zostaną poinformowani z wcześniejszym wyprzedzeniem.

szlachetka1 września rozpoczęliśmy rok szkolny. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Mieliśmy również zaszczyt, że w progach naszej szkoły pojawili się znakomici goście.

W inauguracji roku szkolnego wraz z uczniami i nauczycielami naszej szkoły uczestniczył również P. Burmistrz Jarosław Szlachetka. Odwiedził on niektóre klasy, złożył wszystkim życzenia dobrego i udanego roku szkolnego.

polskaflagaDzisiaj 1 września. Ważne jest, abyście pamiętali, że dzisiejszy dzień to nie tylko symboliczna data powrotu do szkolnych ław i rozpoczęcia nowego roku szkolnego, ale przede wszystkim niezwykle ważna rocznica historyczna, którą powinniśmy wspominać i o której zawsze powinniśmy pamiętać.

klasa

wychowawca

nr sali

1a

mgr Edyta Baranek

6

1b

mgr Magdalena Kocur

5

2a

mgr Edyta Ptasińska-Figuła

2

2b

mgr Gabriela Senderska

4

3a

mgr Edyta Jochymik

1

3b

mgr Paulina Cichoń

7

 

klasa

wychowawca

nr sali

4a

mgr Przemysław Senderski

19

5a

mgr Anita Wygona-Wątor

16

6a

mgr Magdalena Miętka

15

7a

mgr Teresa Salawa-Ogórek

14

7b

mgr Krystyna Oliwa

8

8a

mgr Katarzyna Twardosz

9

8b

mgr Krzysztof Dziura

12

W związku ze zmianą godziny odprawiania mszy świętej na godz. 8.00 nastąpiła zmiana harmonogramu rozpoczęcia roku szkolnego:

godz. 8.00 msza święta o błogosławieństwo w nauce dla dzieci ze szkół podstawowych (sprawowana przy ołtarzu polowym).

godz. 9.00 - klasy 4-8

Klasy 1-3 bez zmian.

 

W związku z prowadzonymi pracami w obrębie Rynku informujemy o możliwości braku kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły (okresowo występują przerwy w działaniu linii telefonicznej) . W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr telefonów do naszej szkoły to: (12) 272 02 36 oraz (12) 272 13 38.

poznajemy ojcowiznęMiło nam poinformować o sukcesach w etapie wojewódzkim naszych uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”.

W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Hałas i Wiktoria Koszut z klasy VII b, Julia Wątor, Ewa Kaczanowska i Dominik Drożdż z klasy VI a oraz Anna Domagała, Katarzyna Domagała i Alina Hajderek z klasy VI b .

24 czerwca w siedzibie myślenickiego oddziału PTTK „Lubomir” odbyło się podsumowanie tegorocznego konkursu krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę’ oraz zostały ogłoszone wyniki z etapu wojewódzkiego.

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top