samorzad2022

Droga Dyrekcjo, szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Uczniowie!

mikolajW dniu 06.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki, czyli dzień, w którym ludzie wręczają sobie prezenty i panuje świąteczna atmosfera. Tak samo było w naszej szkole!

den

Drodzy Nauczyciele!

W dniu święta Komisji Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Wam najszczersze i najserdeczniejsze życzenia. Z całego serca dziękujemy za Wasz trud oraz cierpliwość do nas. Wiemy, że nie jest to takie łatwe. Niech to święto napełni Was na ten cały rok uśmiechem i radością.

Życzymy, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy!

Rada Samorządu Uczniowskiego

wybory samorzadW piątek odbyły się wybory do rady samorządu uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z klas 4-8. Każdy z obecnych uczniów oddał jeden głos na wybranego kandydata na przewodniczącego szkoły oraz jeden głos na osobę, która będzie reprezentowała najmłodszych uczniów naszej szkoły w trakcie roku szkolnego.

kiermasz chrobakZ inicjatywy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Weroniki Mnichowskiej, uczennicy klasy 7b, w dniach 12 i 13 maja w naszej szkole odbywał się "Słodki Kiermasz" - zbieraliśmy pieniądze dla chorego chłopca Mateusza Chrobaka.

dzien bez plecakaW poniedziałek 21 marca w naszej szkole odbyła się akcja „Dzień bez plecaka”. Akcja pokazała, że uczniowie naszej szkoły posiadają bardzo dużą kreatywność. Form było wiele: m.in. futerały na instrumenty, pudełka, kosze, walizki, wózki i wiele więcej.

21 marca 2022r. odbędzie się w naszej szkole akcja „Dzień bez plecaka”. Akcja polega na przyniesieniu książek w ciekawy, kreatywny sposób (może to być np. torba, koszyk lub nawet wiaderko). Odbędzie się też konkurs na najbardziej kreatywny sposób przyniesienia książek. Bardzo liczymy na udział uczniów w zabawie i liczymy na dużą kreatywność. Zabawa jest kierowana do uczniów klas 4-8.

Samorząd Szkolny

dzien kobietWszystkiego co najlepsze dla Pań nauczycielek, Pań pracujących w naszej szkole, dziewcząt z naszych klas. Aby każdy dzień roku był dla Was Dniem Kobiet. W tym wyjątkowym dniu składamy Paniom najserdeczniejsze życzenia i przy okazji pragniemy podziękować za cały trud, cierpliwość i uśmiech włożony w naszą edukację i wychowanie!

Szkolna Rada Samorządu

samorzad szkolnyZapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem, które przedstawia działalność Samorządu Szkolnego w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego.

szopkaDrodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice,

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Życzy Rada Samorządu Szkolnego

pomaganieOd  1 grudnia w naszej szkole odbywa się program „Pomagam, szanuję i wspieram”, który polega na pomocy dzieciom z klas 1 przez uczniów klas 5, 6, 7 oraz 8. Uczniowie będą pomagać w zadaniach, czytaniu czy graniu w gry.

Jeżeli są jeszcze chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do przewodniczącej Weroniki Mnichowskiej.