den2020Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji Szkoły, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz Uczniom i Uczennicom.

Życzymy ogromu zdrowia w tym trudnym czasie, radości, uśmiechu, a także wytrwałości. Niech ten rok szkolny okaże się być pięknym czasem wielu przygód i dobrych chwil, a zmartwienia odejdą w dal.

Życzy Samorząd Uczniowski

Droga Dyrekcjo,

całe Grono Pedagogiczne

oraz wszyscy Pracownicy naszej szkoły,

 

pragniemy Wam serdecznie podziękować za Wasz trud i pracę w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie, za zaangażowanie i poświęcenie w tym wyjątkowym roku.

Niestety nie mamy możliwości każdemu z Was podziękować osobiście, ale życzymy Wam zdrowia, odpoczynku, wytrwałości i wielu radości na nadchodzący czas wakacji.

 

Samorząd Uczniowski

Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach

pisanki

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom szkoły i wszystkim Uczniom życzyć ogromu miłości, bliskości Pana Boga w codziennym życiu, pokoju serca, zdrowia i tych darów, których teraz najbardziej potrzebujemy. Niechaj Zmartwychwstały Chrystus przyniesie nam nadzieję i wypełni dobrocią nasze serca.

Samorząd Uczniowski

Przedstawiciele samorządów klasowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach

Klasa

Imię i nazwisko przewodniczącego

Imię i nazwisko zastępcy przewodniczącego

Imię i nazwisko  skarbnik

4a

Katarzyna Figuła

Igor Pudlik

Franciszek Koniuszy

5a

Julia Pitala

Martyna Kozyra

Aleksandra Ślusarczyk

6a

Julia Wątor

Aleksandra Szczecińska

Maria Olesek, Maria Gwóźdź

6b

Emilia Jąkała

Bartłomiej Miarczyński

Katarzyna Domagała, Milena Kosek

7a

Mikołaja Wątor

Weronika Motyka

Patryk Michalik

7b

Aleksandra Chmiel

Aleksandra Płoszaj

Iga Jamrozik

 

Skład Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej nr 1  im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

PRZEWODNICZĄCY SZKOŁY

klasa

1.      Weronika Motyka

7a

ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY

klasa

1.   Aleksandra Płoszaj

2.   Emilia Jąkała

3.   Julia Wątor

7b

6b

6a

SKARBNIK

klasa

1.      Iga Jamrozik

7b

KOMISJA ORGANIZACYJNA

klasa

1.   Mikołaj Wątor

2.   Aleksandra Chmiel

3.   Bartłomiej Miarczyński

4.   Martyna Kozyra

5.   Katarzyna Figuła

6.   Igor Pudlik

7a

7b

6b

5a

4a

4a

Back to top