egzamin8W dniu 03.07.2024r. od godziny 9.00 do 14.00 wydawane będą zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty. Zapraszamy.

bal osmoklasisty 31W sobotę 15 czerwca 2024 roku odbył się bal ósmoklasisty w naszej szkole, zorganizowany przez rodziców klasy 8a. Na balu bawili się uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Szkoła i sale zostały pięknie przystrojone.

zakonczenie rokuHarmonogram zakończenia roku szkolnego 2023/2024
w  Szkole Podstawowej nr 1
w Myślenicach

Bez tytułu 1Za nami wspaniały dzień Jubileuszu 150-lecia szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego przeprowadzenie. Było wspaniale!Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji z tego wydarzenia:

- Strona Myślenic - kliknij tutaj.

- ITV Myślenice - kliknij tutaj.

- Polonez w wykonaniu uczniów - kliknij tutaj.

img 20240524 wa0019W dniu 24.05.2024 r. klasa 8a pod opieką Pani Anity Wygony - Wątor oraz Pana Krzysztofa Dziury wybrała się na wycieczkę w Pieniny. Wycieczka rozpoczęła się zbiórką o godzinie 8:00, a już kilka minut później wyruszyliśmy w trasę. Po godzinie dotarliśmy do pierwszej atrakcji - spływu Dunajcem.

auschwitz 4Dnia 17 maja, wraz z moją klasą 8a, pojechaliśmy zwiedzić muzeum Auschwitz – Birkenau. Miejsce to na długo zapadnie nam w pamięci jako cmentarz wielu niewinnych ludzi. Uświadomiło mi ono, jak bardzo brutalne są realia wojny.

mysleniceZapraszamy na Myślenicki Dzień Dziecka 2024 już w najbliższą niedzielę! W godzinach 15:00 - 19:00 w Parku Miejskim im. J.I. Sztaudyngera na Zarabiu czekać będzie moc atrakcji dedykowanych dzieciom, ale też ich mamom!

egzaminy 1Ósmoklasiści zakończyli swoje zmagania z egzaminami na koniec szkoły. Trzymamy kciuki, aby wyniki były wysokie i satysfakcjonujące. Przypominamy, że rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Istnieją dwie strony do składania wniosków:

1W dniu 10.05.2024r. klasa 5B pojechała na wycieczkę do fabryki ciasteczek Bahlsen. Dowiedzieliśmy się dużo fajnych ciekawostek. Firma ta ma ponad 130 lat. Ma kilka zakładów produkcyjnych: dwa w Polsce i kilka w Niemczech. Produkty firmy są znane na całym świecie są to np.: Hity, Krakuski i Leibniz. Zwiedziliśmy cały zakład. Mogliśmy się przekonać jak wygląda pakowanie ciasteczek.

11W czwartkowy poranek 9 maja klasy 4a oraz 4b wraz z opiekunami udały się na wycieczkę krajoznawczą do Sandomierza. Drogę do nadwiślańskiego miasta ubogacały opowieści nauczycieli wraz z pięknymi widokami budzącej się do życia przyrody.

egzamin8Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz optymizm, wiara we własne siły i wiedzę.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia! :)