egzamin probnyW dniach 11, 12 i 14 grudnia 2023r. w szkole odbędą się egzaminy próbne dla klasy ósmej wg następującego harmonogramu:

Zapraszamy do obejrzenia filmu z obchodów 11 listopada w naszej szkole. W ramach naszego świętowania na auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia, a o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Autorem nagrania jest Jakub Chęć.

 

Link do filmu na portalu Youtube - kliknij tutaj.

talent mini14 grudnia w naszej szkole odbędzie się wspaniały „Talent S(n)how”. Będzie to pokaz talentów uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły. Za organizację wydarzenia odpowiada klasa 6b. Wszystkie informacje i zapisy u Danusi Maślak z 6b. Projekt jest realizowany w ramach działalności Samorządu Szkolnego SP1.

 

Podczas jednej z minionych godzin wychowawczych klasa 8a wraz z wychowawczynią Panią Anitą Wygoną -Wątor udała się do biura geodezyjnego Pana Artura Wątora, geodety z wieloletnim doświadczeniem.

starostwo 116.11.2023r. podczas godziny wychowawczej nasza klasa 8a wraz z wychowawczynią Panią Anitą Wygoną-Wątor udała się do Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Obecnie większość wydziałów mieści się w nowym budynku przy ulicy Drogowców.

sanepid 3W dniu 16.11.2023r., który jest obchodzony jako Światowy Dzień Rzucania Palenia, uczniowie klasy 7a i 8a uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym prowadzonym przez Panią mgr Joannę Gaździk z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Myślenicach. W trakcie spotkania omawiane były zagadnienia związane ze zdrowiem, jak należy żyć aby być zdrowym człowiekiem, a co niszczy zdrowie człowieka.

W dniu 09.11.2023r. odbyło się spotkanie uczniów klasy 8a z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu w ramach doradztwa zawodowego.Starszy szeregowy Pan Mariusz Frączek przedstawił uczniom informacje na temat możliwości jakie daje Wojsko Polskie, pracy w służbie wojskowej – na czy polega, jakie korzyści ze sobą niesie, jakie są wymagania stawiane wobec kandydatów do służby wojskowej.

 

Dziękujemy za spotkanie i cenną lekcję! :)

 

spotkanie_wojskowe

dobczyce 115.11.2023 klasa 6a wraz z wychowawcą mgr Bogusławem Janasem i mgr Moniką Błachut pojechała na wycieczkę do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach. Jest to interaktywny obiekt edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa i pożarnictwa, którego celem jest podnoszenie wiedzy i świadomości społecznej dotyczącej określonych zagrożeń, a także propagowanie właściwych postaw w obliczu niebezpieczeństwa.

informacjaW dniu 20.11.2023r. (poniedziałek) od godziny 8.00 do 15.25 w sali nr 15 uczniowie klas: 4a, 4b, 7a, 8a będą uczestniczyć w warsztatach profilaktycznych związanych ze wzmacnianiem  kompetencji cyfrowych.
 
Warsztaty będą odbywać się według następującego harmonogramu:
 
- lekcja 1 - 2: klasa 4a
- lekcja 3 - 4: klasa 4b 
- lekcja 5 - 6: klasa 8a
- lekcja 7 - 8: klasa 7a

flagaW dniu 10.11.2023 r. w naszej szkole odbędą się uroczyste obchody 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

 

Poniżej przedstawiamy program święta:

1. Uroczysta Akademia w auli szkolnej  w dwóch turach od godz. 9.00,

2. Uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego przez całą społeczność naszej szkoły o godz. 11.11 (zbiórka na korytarzu szkolnym o godz. 11.05).

 

Bardzo prosimy, aby w dniu jutrzejszym uczniowie byli ubrani odświętnie, w miarę możliwości  z biało-czerwonymi elementami stroju (kotylion, wstążka itp.).

 

20231002 143231Klasa 6a udała się na wycieczkę programową do Zakopanego. Pojechaliśmy na nią pod opieką wychowawcy pana Bogusława Janasa i pani Anity Wygony-Wątor. Wyjechaliśmy z Myślenic około godziny 7:45. W trakcie jazdy osobiście najbardziej podziwiałem widoki gór i lasów, ponieważ kocham klimat karpackiego łańcucha gór, a szczególnie Tatr. Wycieczka miała na celu uświadomienie nam jak bardzo potrzebna jest rekreacja w życiu codziennym młodego jak i dorosłego człowieka. Aktywność fizyczna w tej formie daje nam zdrowie i przedłuża nasze życie.

Back to top