slowackiSzanowni Państwo!

Informuję, że od 28 marca 2024 r. (czwartek) do 2 kwietnia 2024 r (wtorek – włącznie) trwa przerwa świąteczna. W tym czasie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Do szkoły wracamy w środę 3 kwietnia.

rekolekcje wielkopostneRekolekcje Wielkopostne 2024

Dni wolne w II półroczu roku szkolnego  2023/2024:

dni wolnejpg- 28 III (czwartek) – 2 IV (wtorek) – wiosenna przerwa świąteczna

- 1 V (środa)- ŚWIĘTO PRACY – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 2 V (czwartek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

- 3 V (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 14 V (wtorek) – Egzamin Ósmoklasisty – język polski

- 15 V (środa) – Egzamin Ósmoklasisty – matematyka

- 16 V (czwartek) – Egzamin Ósmoklasisty – język obcy nowożytny

- 30 V (czwartek) – Boże Ciało – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 31 V (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

- 21 VI (piątek) – Zakończenie Roku Szkolnego

ferie zimoweRozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku! Pamiętajcie o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na ten temat, które dostępne są poniżej. Opublikowała je Policja na swojej stronie internetowej.

planlekcjiOd 26 lutego 2024 roku obowiązuje nowy plan lekcji. Można się z nim zapoznać w zakładce PLAN LEKCJI.

zol 2„Nie bójcie się słabości człowieka ani jego wielkości!

Człowiek zawsze jest wielki, także w słabości…” - Jan Paweł II

Wiadomość o akcji Szkolnego Wolontariatu dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego przy szpitalu w Myślenicach obiegła Uczniów naszej szkoły, a Ci z wielkim sercem i zaangażowaniem włączyli się w tę akcję.

konkurs koledSą święta w naszym kalendarzu najdroższe, najbliższe,

Bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych.

Ten nastrój wszystkim się udziela, Ogarnia serca, dusze radością szczęścia i wesela

I czystych, wielkich wzruszeń.

egzamin probnyW dniach 11, 12 i 14 grudnia 2023r. w szkole odbędą się egzaminy próbne dla klasy ósmej wg następującego harmonogramu:

Zapraszamy do obejrzenia filmu z obchodów 11 listopada w naszej szkole. W ramach naszego świętowania na auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia, a o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Autorem nagrania jest Jakub Chęć.

Link do filmu na portalu Youtube - kliknij tutaj.

talent mini14 grudnia w naszej szkole odbędzie się wspaniały „Talent S(n)how”. Będzie to pokaz talentów uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły. Za organizację wydarzenia odpowiada klasa 6b. Wszystkie informacje i zapisy u Danusi Maślak z 6b. Projekt jest realizowany w ramach działalności Samorządu Szkolnego SP1.

Podczas jednej z minionych godzin wychowawczych klasa 8a wraz z wychowawczynią Panią Anitą Wygoną -Wątor udała się do biura geodezyjnego Pana Artura Wątora, geodety z wieloletnim doświadczeniem.