spotkanie z pisarkaDnia 25.05.2023 dziewięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły wybrała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach na spotkanie z Marią Garbień, autorką książki „Minaris".

dzien dzeckaZapraszamy na Myślenicki Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Parku Miejskim im. Jana Izydora Sztaudyngera na Zarabiu, w godzinach od 15:00 do 19:00.

 

Szczegóły wydarzenia dostępne są na tej stronie oraz na plakacie poniżej.

20230525 085844W dniach 23 - 25.06.2023 roku uczniowie klas ósmych zdawali egzamin ósmoklasisty. Naszym uczniom życzymy wysokich wyników i dostania się do wymarzonych szkół!

logo mysleniceSerdecznie zapraszamy na II Myślenicki Tydzień Rodzin, który odbędzie się w dniach od 29 maja 2023r. do 4 czerwca 2023r. Szczegóły na stronie Myślenic - pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do udziału! :)

egz osmoklasistyDrodzy Uczniowie,

przed Wami bardzo ważny moment – egzamin ósmoklasisty. Trzymamy za Was kciuki i życzymy jak najlepszych wyników i powodzenia. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam wiara we własne umiejętności.

 

Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły Wam na dostanie się do wymarzonych szkół.

 

POWODZENIA NA EGZAMINIE! :)

miejska biblioteka myslenice logoW dniu 9 maja 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach odbyło się autorskie spotkanie z debiutującą pisarką pochodzącą z Sułkowic, Marią Garbień, autorką książki „Minaris”.

muzeumMuzeum Niepodległości zaprasza na Noc Muzeów. Szykuje się fantastyczna noc pełna niespodzianek! Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich muzealników 12 maja.

dni wolnejpgPrzed nami weekend majowy. Przypominamy, że do szkoły wracamy 4 maja (czwartek). 1 - 3 maja są dniami wolnymi (2 maja - to dzień wolny od zajęć dydaktycznych).

targi edukacyjne 23 24W Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego odbyły się XIX Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego. Na hali sportowej Zespołu Szkół zebrało się liczne grono uczniów, wystawców oraz zaproszonych gości.Wśród uczestników byli również uczniowie klas ósmych naszej szkoły.

krz0714 kwietnia w Krzesławicach, na terenie Fortu 49, odbył się wernisaż wystawy upamiętniającej osoby zamordowane w Czarną Niedzielę, a szczególnie Andrzeja Miętusa. Był on Myśleniczaninem. Wystawa została przygotowana przez Panią Annę Prokopeczko, krewną Andrzeja Miętusa.

paczka dla kombatantaW sobotę 1 kwietnia dwójka naszych uczniów wzięła udział w akcji "Wielkanocna Paczka Pamięci dla Małopolskiego Bohatera - Kombatanta". Z darami, w postaci świątecznego poczęstunku oraz żywności długoterminowej, odwiedzili i wysłuchali historii sześciu Kobiet - Bohaterek, świadków historii. 

 

Back to top