mysleniceZapraszamy na Myślenicki Dzień Dziecka 2024 już w najbliższą niedzielę! W godzinach 15:00 - 19:00 w Parku Miejskim im. J.I. Sztaudyngera na Zarabiu czekać będzie moc atrakcji dedykowanych dzieciom, ale też ich mamom!

egzaminy 1Ósmoklasiści zakończyli swoje zmagania z egzaminami na koniec szkoły. Trzymamy kciuki, aby wyniki były wysokie i satysfakcjonujące. Przypominamy, że rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Istnieją dwie strony do składania wniosków:

1W dniu 10.05.2024r. klasa 5B pojechała na wycieczkę do fabryki ciasteczek Bahlsen. Dowiedzieliśmy się dużo fajnych ciekawostek. Firma ta ma ponad 130 lat. Ma kilka zakładów produkcyjnych: dwa w Polsce i kilka w Niemczech. Produkty firmy są znane na całym świecie są to np.: Hity, Krakuski i Leibniz. Zwiedziliśmy cały zakład. Mogliśmy się przekonać jak wygląda pakowanie ciasteczek.

11W czwartkowy poranek 9 maja klasy 4a oraz 4b wraz z opiekunami udały się na wycieczkę krajoznawczą do Sandomierza. Drogę do nadwiślańskiego miasta ubogacały opowieści nauczycieli wraz z pięknymi widokami budzącej się do życia przyrody.

egzamin8Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz optymizm, wiara we własne siły i wiedzę.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia! :)

2W dniu 3 maja 2024 r. delegacja Pocztu Sztandarowego naszej szkoły, w skład której weszli Michał Sobczak, Kalina Bartoszek, Róża Bartoszek oraz Michał Piwowarczyk i Magdalena Drożdż pod opieką pani Moniki Kozyry - Ulman, uczestniczyła w uroczystych obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja na Rynku w Myślenicach. Udział uczniów w uroczystości był dla nich wielką lekcją patriotyzmu.

Monka Kozyra - Ulman

30 kwietnia zapraszamy do udziału w obchodach 80 rocznicy II Czarnej Niedzieli w Myślenicach. Szczególy na plakacie poniżej.

czarna niedziela 24

ludowy24 maleW dniu 7 kwietnia uczniowie klas 6, 7, 8 naszej szkoły mieli okazję wybrać się na spektakl pt. ,,Boska” do Teatru Ludowego w Krakowie pod opieką pani Katarzyny Twardosz i pani Anity Wygony- Wątor. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Bliżej Kultury - poznajemy krakowskie teatry”, którego celem było zapoznanie młodzieży z różnorodnością sztuki teatralnej oraz rozwijanie jej wrażliwości artystycznej.

sztandar 21W czwartek miała miejsce wspaniała uroczystość przekazania sztandaru naszej szkole. Niedługo pojawi się szczegółowa relacja z tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych oraz fotografii z uroczystości.

slowackiSzanowni Państwo!

Informuję, że od 28 marca 2024 r. (czwartek) do 2 kwietnia 2024 r (wtorek – włącznie) trwa przerwa świąteczna. W tym czasie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Do szkoły wracamy w środę 3 kwietnia.

rekolekcje wielkopostneRekolekcje Wielkopostne 2024