pani twardowskaW czwartek 8 kwietnia br. uczniowie klasy 4a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach uczestniczyli w niezwykłej lekcji języka polskiego. Dzięki platformie Microsoft Teams połączyliśmy się z aktorem, panem Jakubem Kornackim, który bardzo barwnie opowiedział nam o tajnikach swojego zawodu.

powiat myslenicePrzedstawiamy najważniejsze informacje i terminy dotyczące naboru do szkół średnich na rok szkolny 2021/2022. Są to ważne informacje dla uczniów klas ósmych. Pochodzą one ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Myślenicach.

oferta edukacyjnaPrzedstawiamy oferty szkół średnich na rok szkolny 2021/2022. Uczniowie klas ósmych pod linkami poniżej znajdą ofertę poszczególnych szkół. Będzie również możliwość spotkań z przedstawicielami poszczególnych szkół na lekcjach wychowawczych on-line.

logo myslenicePodczas godziny wychowawczej uczniowie klasy 5a przygotowali informację na temat historii i kultury naszego miasta. Oto jedna z ich prac dotycząca Myślenic. Została wykonana przez Jakuba Chęcia.

 

Aby ją obejrzeć kliknij tutaj.

pisankiW związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, klasa 5a podczas godziny wychowawczej wykonywała według własnych pomysłów pisanki wielkanocne. W trakcie wykonywanych prac, wszyscy wspominaliśmy tradycje w naszych domach rodzinnych. Każdy włożył w swoją pracę wiele zaangażowania i pasji. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

radosnego alleluja3

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i drugiego człowieka.

 

Życzymy, aby Święta Wielkanocne
przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,
napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

tego życzą: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy SP nr 1 w Myślenicach

przerwa swiatecznaPrzerwa świąteczna trwa od 01.04.2021r. do 06.04.2021r. W środę 07.04.2021r. wracamy do nauki zdalnej.

 

Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku! :)

wydobyte z cieniaMiejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach wraz z Telewizją iTV zaprasza do udziału w konkursie „WYDOBYTE z CIENIA”

 

Odważne, dzielne, pomysłowe, mądre… Znacie takie kobiety? Jeśli tak, koniecznie o nich opowiedzcie! Razem stworzymy nagranie o nietuzinkowych „damach, dziewczynach i dziewuchach”, które – mamy nadzieję – staną się inspiracją dla innych.

ogloszenieDyrektor Szkoły informuje w związku z decyzją Ministerstwa Edukacj iNarodowej o kontynuacji nauczania zdalnego dla uczniów klas IV-VIII w okresie od 22.03.2021r. do 11.04.2021r. plan pracy wyżej wymienionych klas nie ulega zmianie.

 

Nadal pracujemy wg planu lekcji obowiązującego od dnia 01.09.2020r. na platformie TEAMS.

 

Dyrektor szkoły

Tadeusz Jarząbek

rekrutacja2021 terminy

Przedstawiamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Są to bardzo ważne informacje dla uczniów klas ósmych.

 

Back to top