bank 1W czwartek (22.09.2022 r.) na godzinie wychowawczej nasza klasa 5B razem z wychowawczynią Moniką Wójtowicz oraz panią Moniką Błachut wybrała się do banku PKO, aby porozmawiać z robotem, który tam tymczasowo zamieszkuje.

fb szkoly

 

Wychodząc naprzeciw społecznym trendom, nasza szkoła założyła profil na Facebooku! Będziemy się na nim dzielić z Wami ważnymi wydarzeniami z życia naszej placówki, newsami, ciekawymi akcjami. Możecie również liczyć na istotne informacje organizacyjne.

Jak wiadomo, jest to bardzo lubiana forma komunikacji, dlatego mamy nadzieję - będziecie z nami aktywnie tworzyć tę stronę!

 

Zachęcamy do polubienia i udostępniania: www.facebook.com/sp1myslenice

wychowawcy klasNauczyciele wychowawcy w roku szkolnym 2022/2023:

 

sucha polana17 września 2022 roku, na Suchej Polanie, odbył się XXXII Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich, upamiętniający bitwę pod Łysiną – największe starcie zgrupowania oddziałów partyzanckich obwodu AK „Murawa” z niemieckim najeźdźcą.

godziny pracyW zakładce "Godziny pracy" zostały uaktualnione godziny pracy m.in. sekretariatu, pedagoga, psychologa, biblioteki szkolnej itp. Zapraszamy do zapoznania się z nimi pod tym linkiem.

planlekcjiPo lewej stronie w zakładce PLAN LEKCJI pojawił się rozkład zajęć dla każdej klasy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nim.

rozpoczecie male1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. O godzinie 8.00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej w Sanktuarium NNMP w Myślenicach. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami. Szczególnie uroczyście przywitaliśmy wśród nas uczniów klas pierwszych i ich opiekunów. Dla nich odbyły się osobne spotkania z Panem Dyrektorem Tadeuszem Jarząbkiem, Panią Wicedyrektor Mirosławą Chmiel oraz wychowawcami danych oddziałów.

cusZapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Usług Społecznych na wrzesień 2022 roku. Szczegóły dostępne są na plakacie poniżej.

list menZapraszamu do zapoznania się z treścią listu Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023. Dostępny jest on pod tym linkiem.

witaj szkoloDyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach informuje, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 01.09.2022 r. (czwartek) wg następującego harmonogramu:

8:00 – Msza św. w kościele NNMP

9:00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas II-VIII na boisku szkolnym.

biblioteka2Wykaz Katechizmów obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023

 

1 klasa (nowa podstawa)
Tytuł podręcznika: Bóg jest naszym Ojcem(podręcznik i ćwiczenia zawarte są w jednej książce)
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

Back to top