czytam sobie 4W roku szkolnym 2023/2024 w klasie 2a w piątki rządziły książki. Co tydzień dzień rozpoczynaliśmy od innej lektury. Najpierw nauczyciel czytał dzieciom przez 10 minut wybraną przez siebie książkę. Następnie przez kolejne 10 minut dzieci czytały w ciszy przyniesione przez siebie książki.

recyt24 0Jak już wcześniej informowaliśmy Wiktor Mardaus zajął pierwsze miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim o Myślenicki Laur Recytacji, w kategorii „Turniej recytatorski”, a Marysia Dziadkowiec zdobyła wyróżnienie, w tej samej kategorii.

puchar16 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach odbyły się XXVIII Miejsko-Gminne Konkursy: Matematyczny i Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie:

wyniki konkursuDnia 23 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Cichego Czytania ze Zrozumieniem dla klas drugich i trzecich. Jury w składzie Edyta Jochymik, Katarzyna Serwińska dokonały oceny i nagrodziły w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące osoby:

img 20240412 112528W dniu 12.04.2024 r. odbyło się spotkanie uczniów klasy 3a z panem Krzysztofem, tatą uczennicy z klasy, który jest miłośnikiem wypraw górskich. Podczas spotkania nasz gość przybliżył uczniom swoją pasję.

img 20240419 111100W okresie od października 2023 r. do kwietnia 2024 r. klasa 1a, wraz z opiekunem projektu i swoją wychowawczynią - panią Edytą Baranek, realizowała projekt edukacyjny pt. "Mój zielnik - artystyczno - przyrodnicza przygoda”.

2 plusik jagodaW czwartek 25 kwietnia odbyło  się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Matematycznym "Plusik" dla klas drugich. Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Oświatowych w Droginii.

LiczydłoZ przyjemnością informujemy, że Szkolny Konkurs Matematyczny "Liczydło" dla klas I – III został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli w nim udział. Jury w składzie Adrianna Świerczyńska – Hodurek i Barbara Kaperek dokonały oceny i nagrodziły w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące osoby:

logo mysleniceUczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Myślenice brali udział w konkursie plastycznym „Moje kochane Myślenice”. W poniedziałek 15 kwietnia w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach odbyło się wręczenie nagród.

konkurs1Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym konkursie cichego czytania ze zrozumieniem „CICHO-CZYTANKI” dla klas II-III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach, który odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku.

Zgłoszenia prosimy dokonywać u wychowawców klas do dnia 19.04.2024r. Regulamin konkursu – kliknij tutaj.

Edyta Jochymik

Katarzyna Serwińska

LiczydłoSerdecznie zachęcamy do udziału w Szkolnym Konkursie Matematycznym LICZYDŁO dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach, który odbędzie się w dniach 15 kwietnia klasy 2 i 3, 17 kwietnia klasy 1.

Zgłoszenia prosimy dokonywać u wychowawców klas do dnia 12.04.2024r. Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem.

Barbara Kaperek

Adrianna Świerczyńska Hodurek