dzien babci dziadka 2023 4Dzień Babci i Dziadka to bez wątpienia jeden z przyjemniejszych dni w roku. Ten czas kojarzony jest z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

alfik humanistycznyMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli bardzo dobre i dobre wyniki w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny. W tabeli zebrano zdobyte punkty i miejsce w kraju oraz województwie nagrodzonych uczniów.

pierniki 3a 13Grudzień to okres, w którym wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia. Czas ten nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Uczniowie klasy 3a postanowili trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły.

plywanieWe wtorek, 13.12.2022 roku, w klasach I - III odbyły się wewnątrzszkolne zawody pływackie. W czasie zawodów uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności, a także uczyć się zachowania w sytuacjach stresujących czy radzenia sobie z porażką.

alfik22W środę 07.12.2022 roku nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.

 

symbole narodoweChcielibyśmy poinformować, że konkurs fotograficzny dla klas I-III: „Symbole narodowe w mojej okolicy” – został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie. Jury w składzie: p. Edyta Baranek, p. Edyta Ptasińska- Figuła oraz p. Justyna Jania nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

wycieczkaW środę, 16 listopada wszyscy pierwszoklasiści pojechali na swoją pierwszą, szkolną, autokarową wycieczkę. Miejscem docelowym była Kopalnia Soli w Bochni, która jest najstarszą kopalnią w Polsce.

 

dzien jedzeniaW środę 9.11.2022 obchodzony był w naszej szkole Dzień Zdrowego Żywienia. Wśród licznych atrakcji tego dnia odbyło się spotkanie z Panią Magdaleną Jakubowską - lekarzem stomatologiem.

11 11 raduje„Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki”.        

 

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci!

 

W dniu 07.11.2022r. w naszej szkole miał miejsce konkurs muzyczny dla klas I-III. Wzięło w nim udział 22 uczestników. Przebieg oglądali wszyscy uczniowie klas młodszych wraz z opiekunami.

wawel2022 1Dnia 27 października 2022 r. uczniowie klasy 3a i 3b wraz z opiekunami Panią Edytą Baranek, Panią Magdaleną Kocur ,Panią Justyną Baruch oraz Panią Ireną Chwiej wybrali się do Krakowa na Zamek Królewski na Wawelu. Celem wyprawy były warsztaty historyczne pt.: „ Życie codzienne na zamku".

lekcje biblioteczne 1W październiku, jak co roku, obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku tematem przewodnim jest „czytanie dla pokoju".

Back to top