flaga polskiZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pieśni i piosenek patriotycznych ONLINE w 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każdy wykonawca lub zespół może przesłać jeden wykonywany utwór o tematyce patriotycznej. Długość prezentacji zespołu/solisty do 5 minut. Artysta nagrywa utwór i przesyła na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 09.11.2020r.

Nagranie wykonywanej piosenki może być zrealizowane telefonem komórkowym lub innym urządzeniem rejestrującym obraz i dźwięk. Organizatorem konkursu jest P. Edyta Ptasińska-Figuła.

Szczegóły konkursu znajdują się pod tym linkiem.

symbole narodoweSerdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym na terenie naszej szkoły.

Celem konkursu jest podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie uchwycenia w obiektywie miejsc, w którym możemy zobaczyć symbole narodowe na obszarze miasta i gminy Myślenice oraz promocja ich poprzez fotografię.

jem zdrowoZapraszamy do udziału w konkursie kulinarno-fotograficznym organizowanym na terenie naszej szkoły.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia przygotowanego przez siebie dania, przekąski lub deseru z wykorzystaniem zdrowych produktów. Zdjęcie (o wymiarach 15x21cm) ma być przyklejone na kartkę A4 oraz musi mieć ciekawą nazwę. Każdy z uczestników może dostarczyć 1 fotografię. Praca musi posiadać na odwrocie dane uczestnika konkursu: imię, nazwisko, klasa. Prace na konkurs należy składać do wychowawcy do 04.11.2020r.

 

Zachęcamy do udziału! :)

zebranie 1klasyDyrektor Szkoły informuje, że zebranie z Rodzicami uczniów przyjętych w roku szkolnym 2020/2021 do klas I odbędzie się 1 lipca 2020 r. w budynku szkoły - sala nr 15.

Klasa 1a o godzinie 17.30 (do klasy 1a przydzielone zostały dzieci z Przedszkola nr 4, nr 5, Eureka, Smykolandia, Chatka Puchatka).

Klasa 1b o godzinie 18.30 (do klasy 1b przydzielone zostały dzieci z Przedszkola nr 2, nr 6, nr 8, Montessori).

W razie pytań proszę o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 12 272 13 38.

biblioteka2Czas epidemii, gdy wiele tygodni spędzaliśmy w domu, a ilość atrakcji była ograniczona, okazał się idealnym momentem na... czytanie.

Chwila z książką nie tylko poszerza wiedzę, rozwija wyobraźnię, uczy mądrze postępować, poprawia ortografię. Korzyści z czytania jest oczywiście wiele. Ale najważniejsza to po prostu miło spędzony czas.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Wiosna w obiektywie”. Wyniki:

I miejsce Aleksander Chlipała

II miejsce Kamil Jaroń

III miejsce Julia Zając

aparatUczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wiosna w obiektywie”. Tematyką konkursu jest uchwycenie w obiektywie wiosny (zwierzęta i roślinność), przedstawienie zmian, jakie zachodzą w przyrodzie po zimie.Szczegóły konkursu znajdują się na plakacie pod tym linkiem. Termin wysłania prac mija 24.04.2020 r.

Prace należy przysyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału! :)

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO.

I miejsce Weronika Hebda

II miejsce Kornelia Pyrtek

III miejsce Julia Pilch

Wyróżnenia: Milena Duda, Zuzanna Augustyn, Antonii Hołuj, Julia Zając, Maksymilian Jacek, Magdalena Mleczek.

tvpZapraszamy najmłodszych naszych uczniów do skorzystania z oferty programów popularnonaukowych dla dzieci przedszkolnych i nauczania wczesnoszkolnego na antenie TVP2. Program jest zatytułowany „Wielkie dzieła małych rąk” i jest emitowany od poniedziałku do piątku w godzinach 11.40-12.10

królikNaszych najmłodszych uczniów zapraszamy do udziału w konkursie dla klas 1 i 2. Jest to konkurs plastyczny polegający na wykonaniu kartki świątecznej dotyczącej Wielkanocy. Można to zrobić dowolną techniką. Szczególy na plakacie poniżej. Prace (np. jej zdjęcie) należy przysyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Plakat konkursowy - kliknij tutaj.

Poprzez codzienne obcowanie z przedmiotami, dziecko zaczyna rozumieć znaczenie pojęcia przestrzeni i czasu. Pojęcia upływu i cykliczności czasu muszą być́ przekazane dziecku poprzez proste czynności i prezentacje, począwszy od kalendarza, dni tygodnia, miesięcy, aż̇ po zapoznanie dziecka z zegarem.

Uczniowie klasy pierwszej dzięki materiałom manipulacyjnym świetnie radzą sobie z rozpoznawaniem pór roku oraz odczytywaniem dat na kalendarzu czy godzin na zegarze. Jest to dla nich również nauka poprzez znakomitą zabawę!

Senderska Gabriela

pory_roku (7)
pory_roku (8)
pory_roku (9)
pory_roku (10)
zegar (1)
zegar (2)
zegar (3)
zegar (4)
pory_roku (1)
pory_roku (2)
pory_roku (3)
pory_roku (4)
pory_roku (5)
pory_roku (6)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Back to top