obiadyOpłatę za wyżywienie należy przelać na indywidualne konto dziecka. W opisie przelewu należy wpisać w pole odbiorcy: Gmina Myślenice – Szkoła Podstawowa nr 1.

W tytule przelewu: opłata za obiady i  imię i nazwisko dziecka.

sprzewciw wobec biciaDnia 30 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci.Dzień ten został zapoczątkowany przez amerykańską organizację EPOCH w 2006 roku. Został ustanowiony w celu przekonania rodziców i opiekunów dzieci do rezygnacji z przemocy i kar fizycznych. W naszym kraju zakaz bicia dzieci regulowany jest Ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz Kodeksem rodzinnym i opiekuńczym.
 
Zapraszamy Rodziców do obejrzenia filmu związanego z tym Dniem i tą tematyką. Dostępny jest on pod tym linkiem.

niewierny tomasz1Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, silnej wiary oraz siły do pokonywania codziennych trudności, nadziei na lepsze jutro. Niech serce zakrzyknie odkrytą tajemnicę , że Jezus Zmartwychwstał i że „Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli.”

Drodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice życzmy sobie pokoju w sercu, radości ze spotkania z najbliższymi przy świątecznym stole, smacznego święconego i nadziei na spotkanie w najbliższym czasie w murach szkoły, klasach i ławkach szkolnych z przyjaciółmi, ze sobą nawzajem.

 

Rada Rodziców SP1 w Myślenicach

rekrutacjaZapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi rekrutacji na nowy rok szkolny 2021/2022. Dostępne sa one w zakłądce "Rekrutacja" - pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do naszej szkoły! :)

 

strategia gminyTrwają prace przygotowawcze do opracowania nowej Strategii Rozwoju Gminy Myślenice na lata 2022-2032. Obecnie prowadzona jest diagnoza obszaru Gminy, która ma stanowić podstawę do Strategii. Zarówno diagnoza jak i sama Strategia będzie realizowana ze szczególnym uwzględnieniem partycypacji społecznej. Jest to założenie, w myśl którego do opracowania dokumentu Strategii, angażowane jest szerokie grono interesariuszy, szczególnie mieszkańcy gminy.

1 procentSzanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe szkoły, które możecie Państwo okazać przekazując 1% podatku dochodowego na pomoc szkole. Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.

informacjaZgodnie z decyzją MEN informuję, że od 18 stycznia 2021 r.

- klasy I - III - powracają do nauki stacjonarnej na terenie szkoły;

- klasy IV - VIII - kontynuują nauczanie zdalne (do 31 stycznia 2021 r.). na platformie MS Teams.

Obowiązywał będzie nadal dotychczasowy podział godzin.

 

bn zyczenia rrŚwięta Noc…
Cicha…
Narodzony Boży Syn…
Narodzona Miłość…
Ta właśnie Miłość niech będzie z Wami.
We wszystkim.
W tym co radosne, spokojne, dobre ale i też trudne.
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia Anno Domini 2020.

stołówkaInformacja o płatnościach za obiady:

 

W związku z wprowadzeniem pracy zdalnej w szkołach od dnia 09.11.2020r, opłata za wyżywienie uczniów, którzy korzystali z obiadów w okresie od 02.11 - 06.11. 2020 r. będzie pobierana w terminie późniejszym.

zebrania2


Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

- klasy 1a i 1b - wtorek (8.09), godz. 18.15

- klasy 7 - środa (9.09), godz. 17.30

- klasy 8 - środa (9.09), godz. 18.30

Serdecznie zapraszamy rodziców! :)

Od dnia 04.09.2020 (piątek) będą wydawane obiady. Płatność za obiady będzie pobierana od dn. 07.09.2020 (poniedziałek) przez panią intendentkę na przerwach w przydzielonych salach. Bardzo prosimy o przekazanie dzieciom wyliczonej kwoty. Informację o wysokości opłaty za miesiąc wrzesień uczniowie otrzymają do piątku.

Back to top