Centrum Usług Społecznych organizuje w dniach 23- 27.05.2022r. Tydzień dla Rodzin, w ramach którego od poniedziałku przewidziane są atrakcje dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Szczegóły na plakatach poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Zapraszamy do zapoznania się z listem Ministra Zdrowia do rodziców i opiekunów uczniów. Dotyczy on profilaktyki zdrowotnej oraz szczepień. List znajduje się pod tym linkiem.

wazneCentrum Usług Społecznych zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Myślenice, którzy udzielili schronienia osobom przybyłym z Ukrainy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego potwierdzającego pobyt na terenie Gminy Myślenice.

rekrutacja do klas 1Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do klasy 1 na rok szkolny 2022/2023. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się pod tym linkiem. Uzupełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 1 marca do 11 marca 2022r.

 

Zapraszamy do naszej szkoły! :)

1 procentSzanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe szkoły, które możecie Państwo okazać przekazując 1% podatku dochodowego na pomoc szkole. Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.

rodzinny kapital opiekunczyOd stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca nowe świadczenie - Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO) oraz stopniowo przejmuje wypłatę świadczenia 500+.

 

informacjaSzanowni Państwo!

W drugim tygodniu ferii, tj. od 24.01 do 28.01.2022r., Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach zaprasza na półkolonię. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 na terenie szkoły.

bn2022Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę,

zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z komunikatem Inspekcji Handlowej w Krakowie nt. kulek magnetycznych. Dostępny jest on w pliku pdf pod tym linkiem. Poniżej znajduje się również plakat dotyczący tego tematu.

malopolskaW dniu 28 października br. rozpoczęła się szósta edycja Regionalnego Programu Stypendialnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

inicjatywa logoMiło nam poinformować rodziców i uczniów szkoły, że jeden z nowych monitorów interaktywnych, które od września 2021 roku pracują dla naszych uczniów, został dofinansowany z funduszy Myślenickiej Inicjatywy Lokalnej. Szkoła otrzymała 2000 PLN, rodzice i dyrektor przekazali 5000 PLN.

Back to top