sredniawski logo17 listopada 2023 r. na hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach odbyły się XX Powiatowe Zawody Matematyczne. Laureatami z naszej szkoły zostali w nich Szymon Hodurek oraz Jakub Jąkała. Szymon zajął II miejsce, natomiast Jakub III.

2023 11 10 zawodypowiatowe310 listopada odbyły się na strzelnicy sportowej w Myślenicach XVII Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Organizatorami zawodów był Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Myślenicach, a także Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ” w Myślenicach i koło Myślenice Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

logo mysleniceGmina Myślenice realizuje projekt pt.: "Termomodernizacja budynków szkolnych z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Myślenice". W ramach inwestycji przewidziano m.in. konkurs plastyczny z nagrodami.

konkurs patriotyczny 3W poniedziałek 13 listopada w naszej szkole już po raz piąty odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych dla klas I-III. Reprezentanci klas zaprezentowali przygotowane przez siebie i pod bacznym okiem Rodziców polskie pieśni patriotyczne.

 

aparatZakończyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego, której celem było propagowanie wartości chrześcijańskich, uwrażliwienie na piękno architektury sakralnej, rozwijanie zainteresowań fotograficznych uczestników, dokumentowanie architektury sakralnej dekanatu myślenickiego. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: „Piękno witraży w architekturze sakralnej dekanatu myślenickiego”.

konkurs1Zapraszamy do udziału w I Gminnym Konkursie Regionalnym „W świecie naszych przodków”. Organizowany on jest przez Szkołę Podstawową w Bęczarce. Odbywa się on pod hasłem: „Swoją miejscowość znamy, o swojej miejscowości opowiadamy”.

 

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie – pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do udziału! :)

matematyczne talenty 11„Z nauką za pan brat” czyli w poszukiwaniu matematycznych talentów. To drogowskaz konkursu „Matematyczne Talenty” realizowany przez Myślenicką Akademię Talentów w ramach projektu „Małopolska! Postaw na edukację” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jest to konkurs dla uczniów klas II – VII powiatu myślenickiego, który odbył się w czerwcu 2023r., a wyniki uczniowie poznali we wrześniu.  

aparat fotoZapraszamy naszych uczniów do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym im. Andrzeja Ślósarza organizowanym przez SP nr 3 w Myślenicach.

 

Zasady uczestnictwa:

- Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich typów szkół z terenu powiatu myślenickiego

- Konkurs jest dwuetapowy: etap szkolny i etap powiatowy

aparatSerdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego "W żółtych płomieniach liści". Szczegóły poniżej.

 

konkurs1Zapraszamy do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!" VI edycja organizowanego pod hasłem Filmowa piosenka o Polsce pamięta.

z kresow ocaloneNa stronie Muzeum Narodowego w Lublinie czytamy: „Każdy człowiek tworzy własną niepowtarzalną historię. Losy poszczególnych osób zbiegają się, krzyżują, mijają, oddziałują na siebie. Wiele z nich z upływem czasu ulega zapomnieniu, zwłaszcza gdy dana osoba zmieni miejsce zamieszkania. Wyjeżdża – i co potem?

Back to top