kuratoriumNa stronie Kuratorium pojawił się komunikat Małopolskiego Kuratora Oświaty dotyczący organizacji etapów szkolnych konkursów przedmiotowych i tematycznych. Oto jego treść:

flaga polski14 października odbył się konkurs kuratoryjny dla uczniów szkół podstawowych „zaŚPIEWAJ I TY DLA NIEPODLEGŁEJ! #Rozśpiewana Małopolska od Bałtyku aż do Śląska!”

Zadanie konkursowe polegało na nagraniu utworu patriotycznego, piosenki lub utworu instrumentalnego. Nasza szkoła również wzięła w nim udział. Zespół wokalno – instrumentalny Jedynka (główny wokal - Julia Pitala, chórki – Zofia Kowalska, Jagoda Wysocka, skrzypce - Alicja Gaweł, akordeon – Mikołaj Wątor) pod opieką Pani Magdaleny Orawin wykonał utwór pt. „Dziś idę walczyć mamo”.

Zachęcamy do wysłuchania!

Film dostępny jest pod tym linkiem.

Alicja Gaweł, Zofia Kowalska

Serdecznie gratulujemy wspaniałego wykonania! :-)

 

aparatDużym sukcesem naszych uczniów zakończył się II Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wnętrza Myślenickich Kościołów w Obiektywie”. Na konkurs  wpłynęło  131 prac fotograficznych uczniów szkół działających na terenie powiatu myślenickiego. I tak m.in. I miejsce w kategorii klas I-III zajęła Anna Sobczak, a w kategorii klas IV - VIII Arkadiusz Brytan i Michał Sobczak.

konkurs1Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Klub Inteligencji Katolickiej oraz SP nr 3 w Myślenicach. Prace na konkurs należy przysyłac do 15.10. Szczegóły znajdują się w regulaminie - pod tym linkiem.

recyklingNasza szkoła przystąpiła w poprzednim roku szkolnym do programu edukacyjnego, którego organizatorem jest ZUO Myślenice wraz z UMiG Myślenice. Konkurs szkolnej segregacji odpadów „Akcja segregacja za jeden grosik” polega na selektywnej zbiórce odpadów w gospodarstwach domowych i szkolnych. Uczniowie dostarczają wysegregowane odpady do szkół, a placówki oświatowe otrzymują nagrody pieniężne. Dla najlepszych dodatkowo ufundowane zostaną wartościowe bony.

 

Akcja trwa do 30 października. Szczegóły dostępne są pod tym linkiem.

konkursNiedawno informowaliśmy o rozpoczęciu projektu "Myślenicka Szkoła Ćwiczeń". Dzisiaj zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na logo tego projektu. Termin oddania prac mija 18 września. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie pod tym linkiem.

Zapraszamy! :)

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu Myślenicka Szkoła Ćwiczeń MSĆ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Dyrektor  Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń przedstawia Regulamin rekrutacji i uczestnictwa Szkół Współpracujących w projekcie  Myślenicka Szkoła Ćwiczeń. Zachęcamy do udziału w projekcie w okresie od 1 lica 2020 r. do 31 grudnia 2021 r.

Regulamin Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń - kliknij tutaj.

makulaturaSzkolna Zbiórka Makulatury:

1 miejsce – Amelia Błachut - klasa 1a

2 miejsce - Aleksander Chlipała - klasa 2a

3 miejsce - Aleksandra Chmiel klasa 7b, Joanna Skowronek - klasa 7b

4 miejsce - Mikołaj Ingarden - klasa 1b

 

 

 

konkurs plastycznyKOMUNIKAT PLASTYKA  „Gdzie jest człowiek – tam jest sztuka”

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w KONFRONTACJACH PLASTYCZNYCH, które w tym roku ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną pandemią odbywają się wirtualnie, ale nowością jest to, że każdy może w nich wziąć udział bez wcześniejszych eliminacji.

REGULAMIN dostępny jest na stronie: www.glogoczow.malopolska.pl

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na 16. edycję Szkolnych Konfrontacji Plastycznych. Szczegóły w dokumencie pod tym linkiem.

Zapraszamy do udziału :)

 

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Zwierciadło", organizowanego przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Szczegóły dostępne są w regulaminie - pod tym linkiem oraz na plakacie poniżej.

Zapraszamy! :)

Back to top