azjaWszystkich uczniów serdecznie zapraszamy  do udziału w I Gminnym Turnieju Geograficznym pt. „Azja – kontynent kontrastów”. Organizowany jest on przez Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie.Patronat nad konkursem objął Pan Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

 

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń szkoły podstawowej. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- pierwszy etap on-line w terminie 7 maja 2021 o godzinie 10:00

- drugi etap w terminie 21 maja 2021 o godzinie 9:00

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Patricia Frevel, uczennica klasy 8b zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 40 punktów. Było to łącznie 20 osób.

Opiekunem uczennicy w konkursie była Pani Irena Chwiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

laureat2 konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Wiktoria Koszut, uczennica klasy 8b została LAUREATKĄ Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł laureata zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 60 punktów. Były to łącznie 22 osoby.

Opiekunem Wiktorii w konkursie był Pan Tadeusz Jarząbek.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Patricia Frevel, uczennica klasy 8b zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 30 punktów. Było to łącznie 35 osób.

Opiekunem uczennicy w konkursie była Pani Katarzyna Twardosz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Dominik Drożdż, uczeń klasy 7a zdobył tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 45 punktów. Było to łącznie 38 osób.

Opiekunem ucznia w konkursie była Pani Jadwiga Lenart.

Serdecznie gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

karmnik grupoweZapraszamy do przeczytania artykułu podsumowującego gminny konkurs pt. "Zimowy Karmnik". Był on organizowany przez naszą szkołę i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Tekst pochodzi z ostatniego wydania Gazety Myślenickiej, a dostępny jest on pod tym linkiem.

 

Zapraszamy!

carolusWojewództwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”.

laurMyślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2021 r. Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka.

ortografiaZachęcamy do udziału  w I Gminnym Konkursie Ortograficzno - Plastycznym „W Królestwie Zasad Ortograficznych” dla szkół podstawowych. Jego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce, a patronat nad nim objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice P. Jarosław Szlachetka. Wszelkie informacje dostępne są w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu – kliknij tutaj.

Zgoda na udział – kliknij tutaj.

przyrodaZachęcamy do udziału w I Gminnym Konkursie "Przyroda i ja" dla szkół podstawowych. Konkurs organizuje Zespół Placówek Oświatowych w Osieczanach, a patronat nad nim objął P. Burmistrz Jarosław Szlachetka.

konkurs siatkowka byczynaZapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół w Byczynie. Jest to Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny pt. „Siatkówka – sport co łączy a nie dzieli”. Wszelkie szczegóły tego konkursu dostępne są w tym dokumencie pdf.

 

Zapraszamy do udziału :)

Back to top