masterchefsDnia 07.06.3023 rok (środa) odbędzie się szkolny Masterchef. Wcześniej każda klasa wybiera 4 reprezentantów, którzy wspólnie wybiorą i ustalą co będą przygotowywać. Ma to być deser oraz sałatka. W dniu 07.06 prosimy, aby uczniowie przynieśli produkty do wybranego przepisu. Można przynieść własne przyrządy do przygotowania.

swietlikPrzedstawiamy wyniki XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” w bieżącym roku szkolnym: 

laur recytacji 23. 127 kwietnia 2023 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się przesłuchania finałowe Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2023, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

konkurs1Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Rzecznika Praw Dziecka z okazji Dnia Dziecka. Jest to konkurs fotograficzny zatytułowany "Zrób zdjęcie przyjaźni".

 

Informacja jest zamieszczona na stronie internetowej  Kuratorium Oświaty w Krakowie pod tym linkiem.

 

wyniki konkursu2Uczniowie z naszej szkoły 27 kwietnia brali udział w pierwszym etapie 4 Gminnego Konkursu Astronomicznego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Porębie.

glogoczow23 626 kwietnia 2023 roku odbyła się w WDK w Głogoczowie XIX  edycja Szkolnych Konfrontacji Plastycznych. Przedmiotem konfrontacji był „PEJZAŻ Z WIZJĄ SŁOŃCA – SPOTKANIE Z TWÓRCZOSCIĄ JERZEGO NOWOSIELSKIEGO”.

lapbook2023 8W dniu 28 kwietnia w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs na Lapbook dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt. „Zdrowie od A do Z”. Konkurs ten objęty był honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

wyniki konkursuUczniowie z naszej szkoły w dniu 12 kwietnia brali udział w 1 etapie III Gminnego Turnieju Geograficznego pt. „Ameryka Północna i Południowa” . Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line w naszej szkole uczestniczyło 17 uczniów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i zaprezentowaną wiedzę na temat Ameryki Północnej i Południowej. Do drugiego etapu kwalifikowały się osoby z najwyższym wynikiem i maksymalnie mogły to być tylko 3 osoby ze szkoły.

na ratunek ziemi23 21„Dar panowania nad przyrodą winniśmy wykorzystać w poczuciu odpowiedzialności,

świadomości, że jest to wspólne dobro ludzkości”.

Jan Paweł II

 

zaproszenieSerdecznie zapraszamy Laureatów na uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas II Szkół Podstawowych „Przygoda z lekturą” pn. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, które odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach.

konkurs1Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie na lapbook dla uczniów klas I - III szkół podstawowych pod nazwą „ZDROWIE od A do Z” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pana Jarosława Szlachetki.


Szczegółowe informacje o konkursie zawiera załączony regulamin.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

 

Back to top