wyniki konkursuZ przyjemnością informujemy, że konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie. Jury w składzie: p. Anna Pitak, p. Edyta Baranek oraz p. Edyta Jochymik nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

wyniki konkursu1Z przyjemnością informujemy, że konkurs: „Najpiękniejsza kartka bożonarodeniowa” został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli w nim udział. Jury w składzie: p. Anna Pitak,  p. Edyta Baranek oraz p. Edyta Jochymik nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

Dzień dobry (i cześć),

nazywam się Kajtuś Adamów i chodzę do klasy 2a. Bardzo się cieszę, bo udało mi się zająć pierwsze miejsce w konkursie "Bohaterowie literaccy w dobie pandemii" organizowanym przez portal "Biblioteka Inspiracji".

kal0222 grudnia 2020 zakończyliśmy projekt kaligraficzny, zorganizowany przez przedstawicielkę Rady Rodziców, Maję Ingarden, ze środków pozyskanych w ramach Inicjatywy Lokalnej. W ramach projektu odbyło się 6 spotkań warsztatowych oraz konkurs kaligraficzny. Covid-19 pomieszał trochę szyki organizatorom, ale dzięki możliwości zajęć online udało się sprawnie przeorganizować plany i zakończyć projekt z powodzeniem.

kreatywna kraina rozwojuSzanowni Państwo!

Edukatorzy Kreatywnej Krainy Rozwoju mają przyjemność brać udział w rozwijaniu talentów i zainteresowań Państwa dziecka podczas zajęć z robotyki klockami Lego Education WeDo 2.0 i Lego Spice podczas ferii. Robotyka prowadzona jest metodą nauki przez zabawę, pozwala wprowadzić uczestników w świat robotyki, matematyki, przyrody, mechaniki i informatyki.

XI POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2021

 

Zapraszamy do udziału w XI Powiatowym Przedlądzie Kolęd i Pastorałek, organizowanym przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Wszystkie szczególy dostępne są w regulaminie, który dostępny jest pod linkiem poniżej.

 

Regulamin konkursu kolęd - kliknij tutaj.

Karta zgłoszenia - kliknij tutaj.

 

Zapraszamy do udziału! :)

 

Na stronie Kuratorium pojawiły się nowe terminy etapów rejonowych. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi harmonogramami konkursów. Dostępne sa one poniżej.

Nowy harmonogram konkursów przedmiotowych (etap rejonowy) - kliknij tutaj.

Nowy harmonogram konkursów tematycznych (etap rejonowy) - kliknij tutaj.

 

kuratoriumPoniżej przedstawiamy wykaz osób, które zakwalifikowały się do etapów rejonowych konkursów tematycznych wraz z ich opiekunami naukowymi. Łącznie jest to 7 uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w kolejnych etapach! :)

kuratoriumPoniżej przedstawiamy wykaz osób, które zakwalifikowały się do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych wraz z ich opiekunami naukowymi. Łącznie jest to 15 uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy za Was kciuki w kolejnych etapach! :)

mbp logoZapraszamy do kolejnego konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Myślenicach.

 

Najlepsze 2020 - konkurs na recenzję książki Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

mbp logoMiejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach, Gminna Biblioteka Publiczna w Sieprawiu oraz Biblioteka Inspiracji zapraszają do plastyczno - literackiego konkursu „Sposób na pandemię. Literaccy bohaterowie w czasach zarazy”.

Wyobraź sobie, co Twoi ulubieni bohaterowie robiliby w czasie pandemii. Jak radziliby sobie z kwarantanną, zdalną edukacją, maseczkami, tęsknotą za przyjaciółmi? Jakie przygody mogliby przeżywać?

Back to top