konkurs plastycznyKOMUNIKAT PLASTYKA  „Gdzie jest człowiek – tam jest sztuka”

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w KONFRONTACJACH PLASTYCZNYCH, które w tym roku ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną pandemią odbywają się wirtualnie, ale nowością jest to, że każdy może w nich wziąć udział bez wcześniejszych eliminacji.

REGULAMIN dostępny jest na stronie: www.glogoczow.malopolska.pl

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na 16. edycję Szkolnych Konfrontacji Plastycznych. Szczegóły w dokumencie pod tym linkiem.

Zapraszamy do udziału :)

 

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Zwierciadło", organizowanego przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Szczegóły dostępne są w regulaminie - pod tym linkiem oraz na plakacie poniżej.

Zapraszamy! :)

ortografiaSerwis dyktanda.pl organizuje konkurs ortograficzny “Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii”. Udział w nim jest bezpłatny. Jest on przeznaczony zarówno dla lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda.

Konkurs wystartował 24 kwietnia, będzie trwał do 24 maja. Odbywa się całkowicie on-line. Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami przekazanych przez sponsorów.


Materiały (m.in. regulamin konkursu) znajdują się na dysku Google pod tym linkiem.

niemieckiPragniemy poinformować, że ze względu na zaistniałą sytuację przedłużamy termin dostarczenia prac konkursowych Gminnego Konkursu „Moja mała ojczyzna- czy warto zwiedzić Myślenice?”/ „Meine kleine Heimat- ist Myślenice sehenswert? dla uczniów klas VII –VIII szkół podstawowych do 25 maja 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte 05 czerwca 2020 r. Termin uroczystego zakończenia konkursu planujemy w dniu 09 czerwca 2020 r.

Organizatorzy

gratulacjeMiło nam poinformować, że Ewa Kaczanowska z klasy 6a oraz Patricia Frevel zostały finalistakmi Biblijnego Konkursu Tematycznego w roku szkolnym 2019/2020. Opiekunką uczennic w konkursie była p. Dorota Święch.

 

 Serdecznie gratulujemy sukcesu! :)

janpawelGorąco zachęcamy wszystkich naszych uczniów i ich rodziny do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszylist napisany do papieża Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy urodzin.

Konkurs jest  organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Miasta i Gminy Myślenice, niezależnie od wieku. Stąd nasza propozycja, żeby udział w konkursie wzięły dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Każdy może napisać swój list, w którym zawrze własne myśli i refleksje. Objętość pracy nie może przekroczyć 1 strony A4. 

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie konkursu - LINK.

pucharPatricia Frevel, uczennica klasy 7b zakwalifikowała się do ostatniego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Etap wojewódzki odbył się 27 lutego 2020r.

Liczba punktów, które uzyskała Patricia podczas trzeciego etapu, pozwoliła jej uzyskać tytuł finalisty.

Patrici gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w konkursach matematycznych! :)

Katarzyna Twardosz

mokis2020

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza konkurs plastyczny w ramach akcji „Kultura w czasach kwarantanny. Myślenice 2020.” Konkurs rozpoczyna się 19 marca 2020 r. Tematyką są dowolne interpretacje Myślenic i okolic. Stwórzmy wspólnie największą galerię portretów z Myślenic.

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym „2xM czyli MISTRZ MATEMATYKI”. Więcej informacji znajduje się poniżej oraz u P. Katarzyny Twardosz.

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „2xM czyli MISTRZ MATEMATYKI”

 DLA UCZNIÓW KLAS IV - VII

Zapraszamy do udziału w XV Powiatowym Konkursie Ekologicznym.

Konkurs przebiegać będzie w trzech kategoriach:

  • test konkursowy – test wyboru, składający się z 30 pytań – dla uczniów klas VII
  • prezentacja multimedialna – konkurs prac indywidualnych w formie elektronicznej 
  • album – konkurs prac indywidualnych w formie albumu ze zdjęciami

Back to top