swietlikPrzedstawiamy wyniki konkursu Świetlik w bieżącym roku szkolnym:

 

Klasa 1

Laureat II miejsca

Barbara Matoga 1a

mapa europyUczniowie z naszej szkoły w dniu 13 kwietnia wzięli udział w 1 etapie II Gminnego Turnieju Geograficznego pt. „Europa - kontynent starzejących się społeczeństw”. Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line uczestniczyło 145 uczniów z Gminy Myślenice.

 

kuratoriumJest nam niezmiernie miło poinformować, że dwójka naszych uczniów – Jakub Jąkała z klasy 6a oraz Elżbieta Matoga z klasy 7b, zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Opiekunem uczniów w konkursie była Pani Dorota Święch.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

konkurs1W ramach programu „Poznaj szkołę, poznaj patrona”, realizowanego w związku ze 150 rocznicą powstania Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach, ogłaszamy konkurs dla uczniów i ich rodzin na najpiękniejszą makietę budynku naszej szkoły.

kaktusKomisja Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego Kaktus po zapoznaniu się z dyktandami i testami, które zostały do niej nadesłane, wyłoniła laureatów i wyróżnionych. Miło nam poinformować, że wśród 32 finalistów z najwyższą liczbą punktów znalazła się jedna uczennica z naszej szkoły – Magdalena Matoga z klasy 3a, która otrzymała wyróżnienie.

wynikiMiło nam poinformować, że w XXII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi” dwie nasze uczennicy uzyskały bardzo wysokie wyniki.

swietlikW dniu 8 marca 2022 r. uczniowie klas 1-8 pisali test XV Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

recytacjaW czwartek, 24. marca odbyły się wewnątrzszkolne eliminacje w kategorii klas IV-VIII do Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego MYŚLENICKI LAUR RECYTACJI 2022. Miło nam poinformować, że do następnego etapu konkursu zakwalifikowali się:

 

 

W kategorii wiekowej klas IV-VI:

Drożdż Magdalena, V a

Maślak Danuta, IV b

Malczewska Cecylia, IV a

konkurs1Serdecznie zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki „3XM Miłość Młodość Marzenia”. W tym roku zapraszamy uczestników do udziału w konkursie w formie stacjonarnej - w Zespole Szkół w Dobczycach.

wynikiSzanowni Uczniowie, bardzo dziękujemy za liczny udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Zimowy paśnik". Jest nam ogromnie miło, ponieważ Konkurs cieszył się równie dużym zainteresowaniem, jak ubiegłoroczny - “Zimowy Karmnik”.

 

alfik humanistycznyPrezentujemy wyniki XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny i XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny, w którym po raz pierwszy wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W tabeli zebrano zdobyte punkty i miejsce w kraju oraz województwie nagrodzonych uczniów. Konkursy są organizowane w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Back to top