angielskigNiezmiernie miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki. W dwuetapowym konkursie, który w obecnej edycji odbywał się w formie online, wzięło udział ponad 30 uczniów z 10 szkół gminy Myślenice. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi z zakresu słuchania, czytania, reagowania językowego, środków językowych i pisania.

astronomiaUczniowie naszej szkoły wzięli udział w 2 Gminnym Konkursie Astronomicznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Porębie.

 

wynikiUczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w Pierwszym Gminnym Konkursie "PRZYRODA I JA", zorganizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych w Osieczanach. Konkurs objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka. Osiągnęli w nim bardzo wysokie wyniki i tak:

pucharNasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki w konkursie literacko – plastycznym, który zorganizowała SP w Byczynie. Główną nagrodę konkursu, nagrodę GRAND PRIX otrzymała uczennica klasy 8B Marta Mleczek.

W kategorii literackiej drugie miejsce otrzymała uczennica klasy 7B Alina Hajderek.

logo sokSerdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów polskiej piosenki rozrywkowej do udziału w XII Powiatowym Festiwalu organizowanym przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Ten konkurs to ukłon w kierunku polskiej sceny i gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zgłoszenia do Festiwalu trwają do 7 czerwca 2021 r.
 

zarazic matematykaW dniu 14 kwietnia 2021 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu „Zarazić Matematyką”. Komisja szkolna wyłoniła najlepsze prace. Ponizej prezentujemy wyniki.

 

 

azjaWszystkich uczniów serdecznie zapraszamy  do udziału w I Gminnym Turnieju Geograficznym pt. „Azja – kontynent kontrastów”. Organizowany jest on przez Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie.Patronat nad konkursem objął Pan Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

 

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń szkoły podstawowej. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- pierwszy etap on-line w terminie 7 maja 2021 o godzinie 10:00

- drugi etap w terminie 21 maja 2021 o godzinie 9:00

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Patricia Frevel, uczennica klasy 8b zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 40 punktów. Było to łącznie 20 osób.

Opiekunem uczennicy w konkursie była Pani Irena Chwiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

laureat2 konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Wiktoria Koszut, uczennica klasy 8b została LAUREATKĄ Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł laureata zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 60 punktów. Były to łącznie 22 osoby.

Opiekunem Wiktorii w konkursie był Pan Tadeusz Jarząbek.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Patricia Frevel, uczennica klasy 8b zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 30 punktów. Było to łącznie 35 osób.

Opiekunem uczennicy w konkursie była Pani Katarzyna Twardosz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

finalista konkursu przedmiotowegoMiło nam poinformować, że Dominik Drożdż, uczeń klasy 7a zdobył tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2020/2021. Tytuł finalisty zdobyli uczniowie, którzy w etapie wojewódzkim uzyskali co najmniej 45 punktów. Było to łącznie 38 osób.

Opiekunem ucznia w konkursie była Pani Jadwiga Lenart.

Serdecznie gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów w edukacji! Brawo! :)

Back to top