konkurs1Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach zaprasza serdecznie uczniów klas VII i VIII do udziału w XVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Środkach Masowego Przekazu pt. „Medialna informacja - realia czy deformacja”.

14 września 2021 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?” Konkurs jest elementem ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Szczegółowe informacje na temat korzyści z bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, posiadania rachunku bankowego oraz otrzymywania na nie świadczeń z ZUS oraz materiały informacyjne dostępne są na stronie kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

 

konkursZapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Przydrożne kapliczki dekanatu myślenickiego" organizowanym przez SP nr 3 w Myślenicach oraz Klub Inteligencji Katolickiej. Dla szkół podstawowych konkurs odbywać się będzie w kategoriach:

- uczniowie szkół podstawowych klasy I-III

- uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VIII

 

Forma pracy - zdjęcia o wymiarach 20 x 30 cm, uczestnik może zgłosić dowolną ilość zdjęć.

Szczególu konkursu dostępne są w regulaminie pod tym linkiem.

patriotyczny przegladMałopolskie Centrum Edukacji „MEC”, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają młodzież z małopolskich placówek oświatowych do wzięcia udziału w XVII Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

 

wieliczkaMuzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia”.

aparat fotoZapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym organizowanym przez SP nr 3 w Myślenicach oraz Klub Inteligencji Katolickiej. Konkurs odbywać się będzie w kategoriach:

- uczniowie szkół podstawowych klasy I-III

- uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VIII

- uczniowie pozostałych rodzajów szkół

- osoby dorosłe

aparatZachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”. Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.

angielskigNiezmiernie miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki. W dwuetapowym konkursie, który w obecnej edycji odbywał się w formie online, wzięło udział ponad 30 uczniów z 10 szkół gminy Myślenice. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi z zakresu słuchania, czytania, reagowania językowego, środków językowych i pisania.

astronomiaUczniowie naszej szkoły wzięli udział w 2 Gminnym Konkursie Astronomicznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Porębie.

 

wynikiUczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w Pierwszym Gminnym Konkursie "PRZYRODA I JA", zorganizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych w Osieczanach. Konkurs objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka. Osiągnęli w nim bardzo wysokie wyniki i tak:

pucharNasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki w konkursie literacko – plastycznym, który zorganizowała SP w Byczynie. Główną nagrodę konkursu, nagrodę GRAND PRIX otrzymała uczennica klasy 8B Marta Mleczek.

W kategorii literackiej drugie miejsce otrzymała uczennica klasy 7B Alina Hajderek.

Back to top