swietlica 2Karta zgłoszenia dziecka na Świetlicę w roku szkolnym 2024/2025 - kliknij tutaj.

europa i ja 4W tym roku szkolnym 2023/24 na zajęciach świetlicowych od października do maja, został zrealizowany ogólnopolski projekt edukacyjny EUROPA I JA (3. edycja). Uczniowie klasy 2a mieli okazję poznać Francję.

dzien zyczliwosci„Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca”. Marcel Proust

21 listopada 2023r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka są: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów oraz niesienie bezinteresownej pomocy innym.

odblaskowa szkola wystawa 1W tym roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

dzien mamyZ okazji zbliżającego się Dnia Matki świetlica szkolna zaprasza uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach do udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret mojej Mamy”.

wyniki konkursuZ przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Zorganizowany został on przez szkolną świetlicę, a prace które na niego wpłynęły były bardzo pomysłowe, ładne i ciekawe.

wielkanocnySerdecznie zapraszamy uczniów klas 1 - 3 do udziału w konkursie wielkanocnym organizowanym przez świetlicę szkolną. Tytuł konkursu to "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”. Zdjęcia prac należy przysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły znajdują się na plakacie pod tym linkiem.

piernikiZbliżają się najpiękniejsze Święta w roku.. Za chwilę przed nami Wigilia i Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to radosny czas, jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku. Jest to czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem nauczycieli świetlicy nt. inspiracji świątecznych i tradycji bożonarodzeniowych - kliknij tutaj.

swietlicaZapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem gazetki świetlicowej "Świetlik". Tym razem dominuje temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Aby zapoznać się z gazetką - kliknij w ten link.

Zdrowych, spokojnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!

życzą Wychowawcy Świetlicy.
Gazetka wielkanocna - kliknij tutaj.

Mini swietlicaJako, że pozostajemy w domach, to możemy powspominać piękne inicjatywy, które realizowali uczniowie i nauczyciele w naszej szkole. Przypomnijmy sobie projekt edukacyjny pt. "Święta tuż, tuż” realizowany na szkolnej świetlicy. :)