Mini swietlicaJako, że pozostajemy w domach, to możemy powspominać piękne inicjatywy, które realizowali uczniowie i nauczyciele w naszej szkole. Przypomnijmy sobie projekt edukacyjny pt. "Święta tuż, tuż” realizowany na szkolnej świetlicy. :)


W okresie od 09.12. - 20.12.2019 r. realizowany był w świetlicy szkolnej projekt edukacyjny pt. ,,Święta tuż, tuż", w którym uczestniczyli uczniowie klas I-II. W czasie trwania projektu uczniowie świetlicy poznali tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia w Polsce i na świecie, wykonywali ozdoby choinkowe, rozwiązywali zagadki świąteczne, wykonywali prace plastyczne pt. "Projekt kartki świątecznej”, choinka.  Wykonywali łańcuch choinkowy, który ozdobił galerię świetlicową. Zapoznali się z gazetką wydaną dla uczniów świetlicy "Świetlik Świąteczny”.


Uczniowie brali aktywny udział w zajęciach, wykazywali żywe zainteresowanie rozwiązywaniem świątecznych łamigłówek i zagadek. Ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia były czasem wyjątkowym, dzieci wspólnie śpiewały kolędy, opowiadały o Świętach w swoich domach, co przyczyniło się do kultywowania tradycji świątecznych.

Osoby realizujące projekt: mgr Marzena Górka, mgr Paulina Cichoń , mgr Marcin Gmyrek

2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Back to top