dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

szlachetka1 września rozpoczęliśmy rok szkolny. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Mieliśmy również zaszczyt, że w progach naszej szkoły pojawili się znakomici goście.

W inauguracji roku szkolnego wraz z uczniami i nauczycielami naszej szkoły uczestniczył również P. Burmistrz Jarosław Szlachetka. Odwiedził on niektóre klasy, złożył wszystkim życzenia dobrego i udanego roku szkolnego.

Dyrektor Szkoły P. Tadeusz Jarząbek oprowadził naszego Gościa po szkole, w której przez okres wakacji wiele się zmieniło, zarówno pod względem wyposażenia szkoły jak i wyglądu sal. Dla wygody i bezpieczeństwa uczniów m.in. wyremontowano szatnie, wykonano nowe przejścia pomiędzy salami, i pomalowano sale. Wymieniono ławki na nowe, w szatniach zamontowano rolety.

O rozpoczęciu roku w SP nr 1 pisał portal myslenicka24.pl – pod tym linkiem.

zdj. dzięki uprzejmości myslenicka24.pl

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego oraz następnego dnia gościło w naszej szkole również radio rmf.fm. Reporterzy tej rozgłośni zobaczyli i relacjonowali rozpoczęcie roku w naszej szkole, a także pierwszy dzień nauki w Jedynce. Zapraszamy do przeczytania dwóch artykułów zbiorczych (informacje o SP1 znajdują się w środku i pod koniec tekstów):

Rozpoczęcie roku – kliknij tutaj.

Pierwszy dzień nauki w szkole – kliknij tutaj.

Wszystkim życzymy bardzo udanego nowego roku szkolnego! :)

sp1@myslenice.pl