Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

PROCEDURY OD 1 WRZEŚNIA 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

szlachetka1 września rozpoczęliśmy rok szkolny. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Mieliśmy również zaszczyt, że w progach naszej szkoły pojawili się znakomici goście.

W inauguracji roku szkolnego wraz z uczniami i nauczycielami naszej szkoły uczestniczył również P. Burmistrz Jarosław Szlachetka. Odwiedził on niektóre klasy, złożył wszystkim życzenia dobrego i udanego roku szkolnego.

Dyrektor Szkoły P. Tadeusz Jarząbek oprowadził naszego Gościa po szkole, w której przez okres wakacji wiele się zmieniło, zarówno pod względem wyposażenia szkoły jak i wyglądu sal. Dla wygody i bezpieczeństwa uczniów m.in. wyremontowano szatnie, wykonano nowe przejścia pomiędzy salami, i pomalowano sale. Wymieniono ławki na nowe, w szatniach zamontowano rolety.

O rozpoczęciu roku w SP nr 1 pisał portal myslenicka24.pl – pod tym linkiem.

 

1
2
3
4
5
6
8
9
zdj. dzięki uprzejmości myslenicka24.pl

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego oraz następnego dnia gościło w naszej szkole również radio rmf.fm. Reporterzy tej rozgłośni zobaczyli i relacjonowali rozpoczęcie roku w naszej szkole, a także pierwszy dzień nauki w Jedynce. Zapraszamy do przeczytania dwóch artykułów zbiorczych (informacje o SP1 znajdują się w środku i pod koniec tekstów):

Rozpoczęcie roku – kliknij tutaj.

Pierwszy dzień nauki w szkole – kliknij tutaj.


Wszystkim życzymy bardzo udanego nowego roku szkolnego! :)

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top