turniej reczna 4W naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej numer 1 przy wsparciu SUMKS Jedynka Myślenie. Rywalizowały w nim klasy piąte i szóste, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i sportowej rywalizacji.

Turniej rozpoczął się uroczyście, dyrektor szkoły oraz Prezes klubu SUMKS Jedynka Myślenice przywitali wszystkich uczestników i podkreślili znaczenie sportu w życiu młodych ludzi. Mecze odbywały się na szkolnym boisku, które było odpowiednio przygotowane na tę okazję.

Drużyny rywalizowały w systemie "każdy z każdym", co oznaczało, że każda drużyna miała szansę zmierzyć się z każdą inną drużyną. Mecze były zacięte i pełne emocji, a młodzi piłkarze pokazywali swoje umiejętności, walcząc o każdą piłkę. Publiczność, składająca się głównie z dzieci ze szkoły, gorąco dopingowała swoje drużyny, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Po rozegraniu wszystkich meczów, na podstawie wyników, wyłoniono zwycięzcę turnieju. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Dyrektora, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Turniej zakończył się wspólnym zdjęciem i gratulacjami dla wszystkich drużyn za sportowego ducha i zaangażowanie. Było to wspaniałe wydarzenie, które nie tylko promowało zdrowy styl życia, ale także integrowało społeczność szkolną.

Przemysław Senderski

turniej_reczna (8)