zywioly w lasachMiło nam poinformować, że koniec roku szkolnego 2020/21 przyniósł kolejny sukces. W dniu 25 czerwca ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Cztery żywioły w lasach”, którego organizatorem był Instytut Badawczy Leśnictwa z siedzibą w Sękocinie Starym.

 

 

Konkurs odbywał się w czterech kategoriach wiekowych i przesłano na niego 1893 prace od 1626 uczniów z całej Polski. W każdej kategorii przyznano trzy miejsca i dziesięć wyróżnień. Z naszej szkoły na konkurs przesłano 5 prac, wykonanych przez 4 uczennice z klasy 8b (kategoria klasy VII – VIII). Praca jednej z nich Marty Mleczek pod tytułem „Dom w ogniu” uzyskała wyróżnienie. Opiekunem konkursu była pani Krystyna Oliwa.

 

Serdecznie gratulujemy Marcie i życzymy jej dalszych sukcesów!

 

mleczek marta lasy

Back to top