poznajemy ojcowiznęMiło nam poinformować o sukcesach w etapie wojewódzkim naszych uczennic w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”. W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentowały uczennice: Jagoda Wysocka i Julia Hałas.

 

 

W maju, w siedzibie Oddziału PTTK w Tarnowie odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego konkursu „Poznajemy Ojcowiznę’ oraz zostały ogłoszone wyniki konkursu. W etapie wojewódzkim Jagoda Wysocka z klasy 7a zdobyła 1 miejsce, natomiast Julia Hałas z klasy 8b 3 miejsce.

 

Jagoda Wysocka reprezentowała województwo małopolskie na szczeblu ogólnopolskim i została finalistką konkursu.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Teresa Salawa-Ogórek

 

 

Dyplom - Julia Hałas - kliknij tutaj.

Dyplom - Jagoda Wysocka - kliknij tutaj.

Dyplom - Jagoda Wysocka - etap ogolnopolski - kliknij tutaj.

Back to top