laurMyślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, jak co roku, był organizatorem Miejsko - Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w tym roku konkurs został zorganizowany tylko  w formie on-line.

 

Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji utworu literackiego w formie audiowizualnej. Do konkursu zostało zakwalifikowanych 74 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice.

 

Bardzo miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów. Przygotowane przez nich prezentacje zostały nagrodzone.

 

Turniej recytatorski w kategorii klas I–III:

Maria Jędrocha z klasy 2A zdobyła II nagrodę, Zofia Mucha z klasy III A wyróżnienie.

 

Wywiedzione ze słowa

W kategorii klas IV-VI Julia Pitala z klasy 6A zdobyła I nagrodę.

W kategorii klas VII-VIII: Marta Mleczek otrzymała II nagrodę , Dominik Drożdż III nagrodę.

 

Należy podkreślić, że uczniowie przygotowywali prezentacje konkursowe samodzielnie, a zgłoszenia do konkursu dokonywali rodzice.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! :)

 

Więcej informacji na stronie MOKiS Myślenice - tutaj.

 

Back to top