wybory samorzadWe wtorek  05.10.2021r.  na ósmej lekcji w auli szkolnej odbędzie się spotkanie z kandydatami startującymi w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły z przedstawicielami klas 4-8 (maksymalnie trzy osoby reprezentują klasę).

We środę 06.10.2021r. na trzeciej lekcji odbędzie się głosowanie na kandydatów w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego. Głosujemy zaznaczając na karcie do głosowania znak "X" przy  imieniu i nazwisku jednego wybranego kandydata.

Przewodniczącym/ą Rady zostanie kandydat z największą ilością głosów spośród uczniów zgłoszonych z klas VII.

Kandydaci zgłoszeni z klas VI mogą zostać wybrani jedynie na wiceprzewodniczącego Rady, nawet w przypadku uzyskania największej ilości głosów, wówczas przewodniczącym Rady zostaje kandydat z największą ilością głosów zgłoszony z klas VII.

Opiekunowie Uczniowskiego Samorządu

Anita Wygona-Wątor,  Magdalena Miętka