jezdze z glowa plakatNasza szkoła po raz kolejny bierze udział w projekcie realizowanym przez Gminę Myślenice przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego pod nazwą „Jeżdżę z głową”.

Projekt ten przeznaczony jest dla 10 uczniów z klas 3-7 i ma na celu m. in:

- nabycie przez uczniów umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach,

- wzrost bezpieczeństwa poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich,

- nabycia dobrego nawyku jazdy w kasku,

- poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów

- zachęcenie dzieci do aktywnych form spędzania wolnego czasu

Zajęcia odbywają  się na stoku narciarskim Sport Arena w Myślenicach zlokalizowanym na Górze Chełm w malowniczej części miasta – Zarabie. Cały kurs trwa 16 godzin w dwugodzinnych blokach w terminie od 16 do 26 lutego 2021r.  wg ustalonego harmonogramu.

W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy na nartach, karnet na wyciąg narciarski oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok.

Więcej informacji o realizacji projektu znajduje się pod tym linkiem (materiał myslenice-itv)

logo malopolska

jezdze z glowa plakat