pomaganieW związku z tym, że zbliża się kolejna akcja charytatywna „Mikołaj w Szpitalu”, Gminny Klub Wolontariatu zaprasza społeczność naszej szkoły do wzięcia w niej udziału.

Już od 10 lat „Teatr w Stodole” odwiedza, przy okazji dnia św. Mikołaja, myślenicki i krakowski szpital z przedstawieniem i przekazuje paczki pozyskane od darczyńców, między innymi również z naszej szkoły.

Uczniowie szkolnego wolontariatu zwracają się z apelem o dostarczanie następujących artykułów: środki higieny osobistej (szampony, żele, kremy, mydła w płynie, balsamy, mokre chusteczki), słodycze, skarpetki i kubki.

Mikołajki to czas dzielenia się radością z innymi. Akcja na terenach szkół odbywać się będzie przez cały październik. Artykuły proszę przynosić i wkładać do kartonu, który będzie postawiony rano po prawej stronie od wejścia do szkoły – obok sal 6 i 5.

I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! :-)

 

Szkolny Wolontariat

Back to top