mysleniceBurmistrz Miasta i Gminy Myślenice zaprasza do wzięcia udziału w otwartym wydarzeniu w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności 2023 pn. "Myślenice opowiadają, jak ekologicznie się przemieszczają - dzień transportu niskoemisyjnego", które odbędzie się w piątek 22 września 2023 r. w godz. 9.00 - 14.00 na myślenickim rynku.

 

W programie:

edukacyjne stoiska dla dzieci, gokarty solarne, rowery wytwarzające prąd, ekologiczna wystawa interaktywna eko-pokój zagadek, dmuchany plac zabaw, animacje dla dzieci, możliwość przetestowania rowerów i hulajnóg elektrycznych na miasteczku rowerowym oraz 20% rabat na zakup od firmy silnerowery.pl, dodatkowo loteria z cennymi nagrodami, oraz największa atrakcja wydarzenia - ekspozycja  samochodów elektrycznych Autoryzowanego Dealera marki CUPRA oraz KIA.

 

Zapraszamy! :)

 

plakat 22 09 23

Back to top