Bez tytułu 1W tym tygodniu odbędą się kolejne uroczystości związane z obchodami 150 lecia szkoły, na które serdecznie zapraszam!

Uroczystości główne odbędą się 14 czerwca 2024 r. – piątek - według następującego programu:

Program uroczystości:
9.30 – Msza Święta w Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
w Myślenicach, ul. Królowej Jadwigi 5

10.45 - Część oficjalna obchodów jubileuszu w Domu Katolickim
im. ks. Prałata Józefa Bylicy w Myślenicach przy ul. 3-go Maja 1a

12.15 -  Spacer po szkole i zwiedzanie okolicznościowych wystaw

Uwaga!
1. W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych.
2. W tym dniu, ze względów organizacyjnych, nie ma obiadu w szkole.
3. Rodzice, którzy mogą mieć problemy z zapewnieniem opieki swoim dzieciom, mogą zgłosić informacje do wychowawcy klasy o konieczności przebywania dziecka na świetlicy szkolnej. Wtedy dla tych uczniów klas 1-3 zostanie zorganizowana opieka na świetlicy szkolnej.
4. W tym dniu obowiązuje wszystkich strój galowy.

ORGANIZACJA DNIA:

GODZINA 8.10- 9.30
Uczniowie klas 1-3 przychodzą do szkoły na godzinę 8.10 . Po zajęciach z wychowawcą klasy o godzinie 9.15 udają się na uroczystą msze św. do kościoła.

GODZINA 9.00- 9.30.
Uczniowie klas 4-8 przychodzą do szkoły na godzinę 9.00 i po spotkaniu z wychowawcą klasy o godzinie 9.15 udają się na uroczystą msze św. do kościoła.

GODZINA 9.30- 10.30
Udział uczniów, rodziców, nauczycieli, gości w uroczystej mszy św.

GODZINA 10.45- 12.15
Udział w uroczystościach w Domu Katolickim im. ks. Bylicy.

GODZINA ok. 12.15

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału, szczególnie przedstawicieli Rad Klasowych i Rady Rodziców szkoły.

Dziękuję.
Dyrektor Tadeusz jarząbek