biblioteka2Klasy 1 - 3

Konkurs biblioteczny „W świecie książek. Książkowe inspiracje” cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów klas 1-3. Zadaniem uczestników było stworzyć zakładkę do książki.

Spłynęło 27 pięknych i pomysłowych prac. Uczestnicy wykorzystywali różnorodne techniki plastyczne i prezentowali swoje pasje i zainteresowania. Wszystkie zasługują na podziw i będzie można je podziwiać na ekspozycji w bibliotece szkolnej.

Ostatecznie postanowiono przyznać następujące nagrody:

Miejsce I – Maria Jędrocha 2A i Weronika Hebda 2B

Miejsce II – Antoni Borczak 1B i Patryk Nowotyński 3B

Miejsce III Nina Szczerbaniuk 1B i Amelia Chwistek 2A

Wyróżnienia: Milena Kasperek 2A, Emilia Kaczorowska 1B, Dominik Budziak 1B, Emilia Mika 1B, Julia Łętocha 2B.

Do etapu gminnego przekazane zostaną dwie prace, które zdobyły w szkole pierwszą nagrodę.

Klasy 4 - 8

Piękny inicjał inspirowany książką średniowieczną stworzył Szymon Maksimowski z klasy 4A. Zofia Kowalska z klasy 8B jest autorką bardzo interesującej prezentacji na temat "Motyw książki w literaturze". Prace tych uczestników zostały zakwalifikowane do etapu gminnego.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzicom za zaangażowanie! :)

Anna Pitak