laurTegoroczna edycja konkursu recytatorskiego odbywa się, z oczywistych powodów, w formie zdalnej. Mimo tego jest wielu chętnych do udziału i to nas bardzo cieszy. W etapie szkolnym Miejsko Gminnego Konkursu „Myślenicki Laur Recytacji” wzięło udział 16 uczestników, najwięcej zgłoszeń nadesłali uczniowie klas 1- 6.

 

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie. Obejrzeliśmy wiele bardzo ciekawych, starannie przygotowanych prezentacji, wybór reprezentantów nie był prosty. Liczba miejsc dla poszczególnych szkół jest ograniczona, dlatego nie mogliśmy nominować wszystkich, którzy przygotowali świetne występy. Ostatecznie jury postanowiło, że w tegorocznej edycji konkursu naszą szkołę reprezentować będą:

 

Kategoria klas 1- 3

Helena Górka 1A, Maria Jędrocha 2A; Mikołaj Ingarden 2B; Zofia Mucha 3A

 

Kategoria klas 4-6

Julia Pitala 6A, Mikołaj Górka 6A

 

Kategoria klas 7- 8

Dominik Drożdż 7A, Marta Mleczek 8B

 

Żyjemy nadzieją, że przyszły rok szkolny będzie przebiegał bez problemów i następny konkurs recytatorski odbędzie się już w tradycyjny sposób, a każdy uczestnik będzie mógł rozwinąć i zaprezentować swoje pomysły możliwości w pełnej formie.

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników! Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!

Anna Pitak

Back to top