Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

Udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym, osobie która uległa zasłabnięciu lub zakrztuszeniu jest naszym obowiązkiem. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której trzeba będzie szybko zareagować, aby uratować czyjeś życie. Nie tylko dorośli mają taki obowiązek, ale dzieci też.

Mając to na uwadze w naszej szkole odbyły się warsztaty z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, w których wzięły udział klasy: 6b, 7a,7b. Wolontariusze Szkoły Młodych Ratowników dzielili się z naszymi uczniami nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim uczyli ich zastosować tą wiedzę w praktyce.

Każdy uczeń mógł samodzielnie wykonać ćwiczenia na odpowiednim sprzęcie i pod czujnym okiem instruktora, który korygował potencjalne niedociągnięcia. Wielokrotne powtarzanie podczas warsztatów ćwiczeń zwiększa pewność siebie, co w sytuacji stresowej ułatwi podjęcie prawidłowych procedur.

Dziękujemy za możliwość zdobycia tej jakże ważnej wiedzy i umiejętności!

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top