wyniki konkursu2Uczniowie z naszej szkoły w dniu 7 maja brali udział w 1 etapie I Gminnego Turnieju Geograficznego. Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line uczestniczyło 37 uczniów z 12 szkół Gminy Myślenice. Do etapu drugiego kwalifikowały się maksymalnie 2 osoby z każdej szkoły z najwyższym wynikiem.

 

 

W naszej szkole test najlepiej napisały uczennice: Patrycja Frevel, Zofia Kowalska i Wiktoria Koszut. Różnice były minimalne. Do drugiego etapu zakwalifikowały się uczennice Patrycja Frevel i Zofia Kowalska, które napisały test na co najmniej 90%.

 

W efekcie zmagań w pozostałych szkołach do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 17 uczniów z 11 szkół podstawowych. W dniu 21 maja w Zespole Placówek Oświatowych w Bysinie odbył się 2 etap Turnieju Geograficznego pt. „Azja – kontynent kontrastów”, pod honorowym patronem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

 

Uczennice z naszej szkoły bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami konkursowymi i otrzymały nagrody książkowe. Patrycja Frevel znalazła się w grupie 4 najlepszych uczestników konkursu zdobywając wyróżnienie.

 

Serdecznie gratulujemy! :)

Teresa Salawa - Ogórek

 

konkurs azja

Back to top