„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)

pomaganieZ wielką radością dziękuję tym wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w pomoc dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu.

Gminny Klub Wolontariatu przekazał nam informację, że wszystkie magazyny szpitala zostały zapełnione artykułami dostarczonymi przez zaangażowane szkoły gminy Myślenice.

To był bardzo wzruszający widok, gdy 500 paczek pampersów i 700 opakowań chusteczek nawilżających trafiło jako dar do szpitala. Otrzymaliśmy gorące podziękowania od Gminnego Klubu Wolontariatu za tak liczny odzew ze strony społeczności naszej szkoły.

Pomoc nie zna granic, kiedy nawet w tak trudnych czasach pandemii, nie brakuje wielkich serc. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY! :)

Dorota Święch

prokocim