angielskigNiezmiernie miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki. W dwuetapowym konkursie, który w obecnej edycji odbywał się w formie online, wzięło udział ponad 30 uczniów z 10 szkół gminy Myślenice. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi z zakresu słuchania, czytania, reagowania językowego, środków językowych i pisania.

 

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 8b Patricia Frevel. Trzecie miejsce przypadło Wiktorii Koszut z klasy 8b. Natomiast Magdalena Latosiewicz oraz Mateusz Górka z klasy 8a zdobyli ex aequo wyróżnienia. Uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów! :)

Krzysztof Dziura

Back to top