makulaturaSzkolna Zbiórka Makulatury:

1 miejsce – Amelia Błachut - klasa 1a

2 miejsce - Aleksander Chlipała - klasa 2a

3 miejsce - Aleksandra Chmiel klasa 7b, Joanna Skowronek - klasa 7b

4 miejsce - Mikołaj Ingarden - klasa 1b

 

 

 

Dziękujemy za zaangażowanie w tegoroczną akcję. Wymienieni uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe.

nagrody makulatura

 

Z powodu pandemii przeprowadzenie akcji zbiórki surowców wtórnych było utrudnione jednak „Akcja segregacja za jeden grosik” trwa nadal do końca października 2020r. Makulaturę, puszki aluminiowe, baterie, zakrętki, butelki plastikowe można przynosić do szkoły w godzinach przedpołudniowych (proszę wcześniej sprawdzić telefonicznie czy szkoła jest otwarta) i przekazać informacje do sekretariatu szkoły. Informacja powinna zawierać: imię, nazwisko, klasa, jaki rodzaj surowca i ilość w kilogramach – kartkę z informacją pozostawiamy w sekretariacie lub u Pań z obsługi. Przy większych ilościach surowców można je bezpośrednio zawieść na składowisko odpadów, ale wcześniej należy zgłosić ten fakt w sekretariacie szkoły aby uzyskać informacje jak to należy zrobić. Bardzo proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa – posiadanie maseczki, rękawiczek.

Życzę miłych wakacji i radosnego powrotu do szkoły!

Krystyna Oliwa

Back to top