konkurs plastycznyKOMUNIKAT PLASTYKA  „Gdzie jest człowiek – tam jest sztuka”

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w KONFRONTACJACH PLASTYCZNYCH, które w tym roku ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną pandemią odbywają się wirtualnie, ale nowością jest to, że każdy może w nich wziąć udział bez wcześniejszych eliminacji.

REGULAMIN dostępny jest na stronie: www.glogoczow.malopolska.pl

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online dostępny pod tym adresem.

Termin przesyłania formularzy mija 20 maja 2020 r. Po nadesłaniu zgłoszenia organizatorzy w wiadomości zwrotnej potwierdzą jego prawidłowe przyjęcie i prześlą materiały graficzne, tekstowe, filmowe i inne, które mają stanowić inspiracje do wykonania pracy konkursowej. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma szczegółowe wytyczne według których powinien się kierować w swojej pracy. Zgodnie z założeniami uszczegółowiony zostanie także temat główny Konfrontacji.

Możecie prześledzić wyniki Konfrontacji Muzycznych, które już się odbyły.

Nagrodami mają być bony i karty podarunkowe do EMPIKU, może warto powalczyć, zwłaszcza jeżeli ktoś lubi wyzwania artystyczne.

Proszę śledzić stronę Domu Kultury w Głogoczowie /www.glogoczow.malopolska.pl/ i  poinformować mnie po wysłaniu zgłoszenia.

Życzę powodzenia,

Beata Baczyńska

Back to top