patriotyczneDnia 26 listopada odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród za osiągniecia w konkursach patriotycznych.

Pierwszy konkurs, pod nazwą „Symbole narodowe w mojej okolicy” był nie lada wyzwaniem dla osób lubiących fotografię oraz spacery po naszej małej Ojczyźnie. Uczestnicy mieli za zadanie uchwycić w obiektywie miejsce, w którym możemy zobaczyć symbole narodowe na obszarze miasta i gminy Myślenice. W konkursie liczyła się pomysłowość wykonania zdjęcia oraz oryginalność. Spośród dużej ilości dostarczonych prac, jury wybrało te, które zostały nagrodzone.

II Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych ONLINE w 103. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości miał na celu: rozwijać wrażliwość estetyczną, wspierać uzdolnionych wokalnie uczniów i umożliwić prezentację ich umiejętności wokalnych, oraz przywrócić naszej zbiorowej pamięci niektóre zapomniane już pieśni patriotyczne. Uczestnicy przygotowali i wykonali jedną pieśń lub piosenkę o charakterze patriotycznym .Wielu zostało wyróżnionych i nagrodzonych.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Tadeuszowi Jarząbek za wręczone dyplomy i nagrody. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Uczniowie klas I-III

Edyta Baranek, Edyta Ptasińska-Figuła