czysciochowa akademia

W tym roku szkolnym klasa 1a oraz klasa 1b uczestniczyły w ogólnopolskim programie CZYSCIOCHOWA AKADEMIA.

 

Czyściochowa Akademia to świat pełen eksperymentów i doświadczeń, dzięki którym pierwszoklasiści przyswoili najważniejsze zasady higieniczne w sześciu obszarach: higieny jamy ustnej i nosa, czystości dłoni i zasad korzystania z toalety, mycia ciała i włosów oraz pielęgnacji skóry.

 

 

Przygotowane i opracowane pod patronatem drogerii Rossmann materiały, pomogły uczniom w poszerzeniu wiedzy na temat higieny. Dzięki temu, nasi uczniowie nauczyli się codziennych prawidłowych nawyków, a poprzez liczne eksperymenty uczestniczyli w niezapomnianych lekcjach.

 

 

Edyta Baranek

Magdalena Kocur

 

 

ekperyment_z_lustrem
ekperyment_z_lustrem
ekperyment_z_talkiem (2)
ekperyment_z_talkiem (2)
ekperyment_z_talkiem
ekperyment_z_talkiem
ekperyment_z_talkiem0
ekperyment_z_talkiem0
ekperyment_z_talkiem2
ekperyment_z_talkiem2
ekperyment_z_talkiem3
ekperyment_z_talkiem3
eksperyment_z_cytryna
eksperyment_z_cytryna

Back to top