straz miejska 23 924 października w naszej szkole w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielami Straży Miejskiej w Myślenicach.

 

Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa w szkole i po za nią.

 

Pani ze Straży Miejskiej poinformowała dzieci czym dokładnie zajmuje się ta instytucja. Opowiadała o zdarzeniach do których zostają wzywani i rozmawiała z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak należy zachowywać się na przejściu dla pieszych. Podczas spotkania dzieci mogły uczestniczyć w scenkach i odgrywać różne sytuacje, które mogą spotkać na drodze. Na podsumowanie spotkania Pani wręczyła dzieciom odblaski i przypomniała jak ważne jest ich używanie.

 

Adrianna Świerczyńska - Hodurek

 

straz_miejska_23 (8)
straz_miejska_23 (9)
straz_miejska_23 (1)
straz_miejska_23 (2)
straz_miejska_23 (3)
straz_miejska_23 (4)
straz_miejska_23 (5)
straz_miejska_23 (6)
straz_miejska_23 (7)

Back to top