kosmopark 1Dnia 16 maja 2023 roku klasa 3a wraz z wychowawczynią - Panią Edytą Baranek oraz nauczycielką Panią Moniką Kozyrą - Ulman wybrała się w niezwykle ciekawą podróż... w KOSMOS.  Atrakcję tę zapewnił nam Kosmopark znajdujący się w Krakowie w jednej z galerii handlowych.

 

 

 

Podczas zwiedzania mogliśmy poczuć się jak prawdziwi astronauci. Z pomocą licznych ekspozycji sprawdziliśmy, ile będziemy ważyć na różnych planetach, a zakładając specjalne buty doświadczyliśmy, jak chodzi się po powierzchni Marsa. Za pomocą gogli VR odkrywaliśmy kosmiczne przestrzenie oraz mieliśmy okazję udać się na stację kosmiczną. Sporym zainteresowaniem cieszyło się również badanie zjawiska magnetyzmu.

 

Wycieczka bardzo nam się podobała, a wspomnienia z nią związane pozostaną na długo w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Edyta Baranek

Monika Kozyra - Ulman

 

kosmopark (1)
kosmopark (4)
kosmopark (6)
kosmopark (8)
kosmopark (13)
kosmopark (14)
kosmopark (15)
kosmopark (19)
kosmopark (20)
kosmopark (21)
kosmopark (22)
kosmopark (23)

Back to top