2aWe wtorek (8.10) reprezentacja SP 1 wyruszyła na Turniej Powiatowy w Halowej Piłce Nożnej do Wiśniowej. Uczennice dzielnie walczyły od pierwszego meczu, aż do ostatniego. W końcowej kwalifikacji uplasowały się na 3 miejscu.

W fazie grupowej pierwszy mecz rozegraliśmy z SP Raciechowice, wygrywając 2:0. W kolejnym meczu, bardzo emocjonującym, zmierzyliśmy się z SP Tokarnia. Niestety ulegliśmy 1:2. W grupie zajęliśmy 2 miejsce, co dało dam wejście do walki o brązowy medal.

Mecz o 3 miejsce rozegraliśmy z SP Dobczyce. Mecz był bardzo wyrównany, mieliśmy swoje sytuacje, aczkolwiek nie byliśmy skuteczni i w regulaminowym czasie padł remis 0:0, sędzia zarządził 3 minuty dogrywki – to nie wystarczyło, więc przyszła kolej na rzuty karne. Rozegrano aż 9 kolejek i to właśnie SP 1 odniosła zwycięstwo!