1Nasza szkoła osiągnęła znaczący sukces, zajmując wysokie drugie miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii Igrzyska Dzieci.

W fazie grupowej nasi uczniowie zaprezentowali doskonałą formę, wygrywając wszystkie mecze bez straty choćby jednego gola. W fazie finałowej rozegraliśmy mecz z SP nr 2 w Myślenicach, który zakończył się remisem, a następnie wygraliśmy po emocjonującym meczu z Szkołą z Głogoczowa.

O ostatecznym zwycięstwie w turnieju decydowały rzuty karne, gdyż mieliśmy taki sam bilans punktowy i bramkowy jak Szkoła Podstawowa nr 2. W serii rzutów karnych to uczniowie z SP nr 2 okazali się skuteczniejsi, zdobywając pierwsze miejsce. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce, a trzecie przypadło drużynie z Głogoczowa.

Gratulujemy naszym uczniom w SPaniałej postawy i waleczność na boisku! Drugie miejsce w turnieju to ogromne osiągnięcie, a rywalizacja z najlepszymi drużynami w gminie pokazała, jak wiele zaangażowania włożyli w te zawody.

Jesteśmy dumni z Waszego sukcesu!

Wyniki grupowe:

SP1 - SP Trzemeśnia 7-0

SP1 - SP Borzęta 2-0

SP1 - SP Osieczany 4-0

Faza finałowa:

SP1 - SP2 Myślenice 1-1

SP1 - SP Głogoczów 2-1

Reprezentacja szkoły:

Jakub Błażej(6b), Piotr Stasik(6b), Gabriel Cygal(6a), Dariusz Góralik(6a), Władysław Pawlikowski(7b), Antoni Sawicki(6a), Adam Szlachetka(4b), Mikołaj Twardowski(4b), Jan Biela(4a), Antoni Ślusarczyk(5a), Wojciech Zięba(6b).

Opiekun: Przemysław Senderski