speedballSpeed-ball staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportową. Nasi uczniowie osiągają w tej konkurencji znaczące sukcesy. I tak w RCOS w Dobczycach odbyły się VII Mistrzostwa Polski Juniorów w Speed-ballu.

 

Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły, którzy na co dzień trenują w Speed-ball Sportownia. Miłosz Jacek został Mistrzem Polski U14 w grze singlowej oraz wicemistrzem U14 w super-solo. Karol Jacek - Mistrzem Polski U11 w grze singlowej oraz w super-solo, a także zdobył III miejsce w grze singlowej U14 i IV miejsce w U14 super-solo. Maksymilian Jacek został wicemistrzem Polski U11 w grze singlowej oraz zdobył IV miejsce w U11 w super-solo. Dzielnie walczyli także Cecylia Malczewska i Kacper Jacek.

 

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów! :)

 

2
3
4
5
1

Back to top