Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński).

Dwudziestego lutego, w Tłusty Czwartek” Wolontariusze Jedynki zorganizowali kiermasz ciast z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Od początku dnia przy stoisku z (oczywiście) pączkami i przepysznymi ciastami, gromadzili się tłumnie uczniowie - od najmłodszych do najstarszych. Było w czym wybierać, dlatego każdy mógł zdecydować o słodkościach dla siebie. W czasie wszystkich przerw panowała tam radosna atmosfera. Możemy ją zawdzięczać, którzy się w tą akcję włączyli.

Szczególnie dziękujemy za ofiarne zaangażowanie cukierniom: JDR Sawiccy oraz cukierni Państwa Dziadkowiec. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy piekli te pyszne ciasta i ciastka!

Informujemy, że wszystkie środki pozyskane w tym roku szkolnym podczas kiermaszy zostały przeznaczone na pomoc naszej szkole.

Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób dziękujemy za to, że zawsze możemy na Was liczyć! :)

Wolontariusze „Jedynki”