pb080492

6 grudnia, w naszej szkole odbyło się przedstawienie bajki pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Było ono dedykowane naszym najmłodszym uczniom z klas pierwszych i drugiej, z okazji Dnia Świętego Mikołaja.

 

W pomocników świętego wcielili się członkowie Szkolnego Wolontariatu oraz inni uczniowie Jedynki. Bardzo miły gest w naszą stronę skierowali absolwenci byłego Gimnazjum nr1, którzy w połowie stanowili obsadę bajki, za co im SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Inscenizacja była wykonana interesująco. Komediowe epizody co chwilę wywoływały uśmiech na twarzach dzieci. Barwna scenografia i starannie wykonane stroje i rekwizyty podkreślały treść bajki.

Po przedstawieniu aktorzy rozdali dzieciom słodycze, a ci nagrodzili starszych kolegów gromkimi brawami. Cieszymy się, że mogliśmy w tym dniu zostać pomocnikami świętego Mikołaja i oglądać uśmiechnięte buzie dzieci.

Wolontariusze

Back to top