orkiestra 2W poniedziałek 22 stycznia 2024 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice.

 

W auli szkolnej zebrane klasy miały możliwość uczestnictwa w koncercie grupy, w czasie którego członkowie Orkiestry zaprezentowali swoje instrumenty, przedstawili wiele ciekawych informacji i ciekawostek muzycznych, a także zachęcali by zapisać się do Orkiestry. Zebrani mieli możliwość usłyszeć i zaśpiewać przy akompaniamencie Orkiestry znane kolędy oraz utwory muzyczne. Wykonali również z Orkiestrą jeden z utworów na otrzymanych instrumentach.

 

Dziękujemy za ciekawe i pouczające spotkanie! :) Zapraszamy do współpracy z Orkiestrą!

 

orkiestra (4)
orkiestra (1)
orkiestra (2)
orkiestra (3)

Fot. Orkiestra Reprezentacyjna MiG Myślenice

Back to top