konkurs czytelncizy3Biblioteka szkolna i świetlica zapraszają uczniów klas 7-8 do udziału w konkursie czytelniczym pod hasłem „Wybieram tę książkę!”.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przyjść do biblioteki szkolnej i wypożyczyć przynajmniej jedną interesującą książkę.
  2. Wykonać zdjęcie z wykorzystaniem ulubionej książki lub książek, które ma zachęcić odbiorców do czytania.
  3. Napisać krótkie uzasadnienie wyboru książki, podając przynajmniej trzy proste argumenty. Wystarczy dokończyć zdanie „Wybieram tę książkę, ponieważ…”.
  4. Do 15 stycznia 2021 r. przysłać zdjęcie na adres mailowy biblioteki szkolnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W wiadomości proszę podać autora i tytuł ulubionej książki, uzasadnienie wyboru oraz nazwisko, imię i klasę uczestnika konkursu.
  5. Wartościowe prace zostaną nagrodzone ocenami z języka polskiego.
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 stycznia 2021 r.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto z Was będzie najbardziej przekonujący :)