konkurs czytelniczy2Biblioteka szkolna i świetlica zapraszają uczniów klas 4 - 6 do udziału w konkursie na pracę fotograficzną o tematyce literackiej. Konkurs nosi tytuł "Książka w obiektywie".

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przyjść do biblioteki szkolnej i wypożyczyć przynajmniej jedną interesującą książkę.
  2. Wykonać zdjęcie wybranej książki lub książek, które ma zachęcić odbiorców do czytania. Można tworzyć dowolne kompozycje. Liczymy na Waszą pomysłowość i wyobraźnię.
  3. Do 15 stycznia 2021 r. przysłać zdjęcie na adres mailowy biblioteki szkolnej  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W wiadomości należy podać autora i tytuł ulubionej książki oraz nazwisko, imię i klasę uczestnika konkursu.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 stycznia 2021 r.

Gorąco zachęcamy do zabawy z aparatem fotograficznym i książką :)