biblioteka2Wszystkim, których cieszy czytanie książek i chcieliby się na ich temat wypowiedzieć polecamy konkurs dla dzieci i młodzieży "Książki bez kwarantanny". Jest to wyjątkowa propozycja, ponieważ możecie wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie formę wypowiedzi. Może być to słowo pisane, obraz, film, audycja.

Organizatorzy konkursu zachęcają, by podzielić się z innymi propozycjami książek, które bardzo się wam podobały.

Można to zrobić na kilka sposobów:

• pisząc krótką recenzję (max. 1 strona znormalizowanego maszynopisu)
  • nagrywając audio-recenzję (swoją opowieść o książce)
  • nagrywając filmik, w którym zaprezentujecie wybrany tytuł
  • tworząc ilustrację do wybranej książki.

Jak widzicie możliwości jest wiele, można stworzyć naprawdę oryginalna pracę, a przy tym świetnie się bawić.

Prace należy przesyłać do 15.04.2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: Książki bez kwarantanny.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach - LINK.

oraz na stronie Biblioteka Inspiracji - LINK.

Anna Pitak