dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

piosenka niezlomna4 listopada 2020 roku, zespół wokalno – instrumentalny „Jedynka” z naszej szkoły (w składzie: wokal - Zofia Kowalska, Julia Pitala, Jagoda Wysocka, Mikołaj Wątor, skrzypce - Alicja Gaweł, akordeon - Mikołaj Wątor) pod opieką Pani Magdaleny Orawin, wziął udział w V Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. Zespół wykonał dwa utwory: „Dziś idę walczyć mamo” oraz „Piechota”.

Występ bardzo się podobał i nasza szkoła zdobyła w festiwalu wyróżnienie!

Zachęcamy do wysłuchania utworów - filmy dostępne są pod linkami:

Dziś idę walczyć mamo – LINK.

Piechota – LINK.

Serdecznie gratulujemy! :)