dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

wazneInformujemy, że zgodnie z decyzją Premiera od dnia 26 października 2020r. (poniedziałek)  klasy 4-8 przechodzą na nauczanie zdalne. W związku z powyższym od dnia 26.10.2020r. uczniów i nauczycieli obowiązuje obecny plan lekcji. Oznacza to, że nauczyciele i uczniowie gotowi są do pracy w określonych godzinach. Lekcja trwa 45 minut.

Nauczyciel łączy się online z uczniami wg zasad, które obowiązywały od marca do czerwca br, lub przesyła w tym czasie materiały do samodzielnego realizowania przez uczniów przez dziennik elektroniczny.

Bardzo proszę czytać wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus i obserwować stronę szkoły, gdyż tam będą się ukazywały ważne informacje (na stronie nie będą umieszczane materiały do lekcji, a jedynie ważne ogłoszenia).

Klasy 1-3 uczą się stacjonarnie w szkole.

Tadeusz Jarząbek

Zarządzenie nr 10/2020/2021

dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach

z dnia 23.10.2020 r.

w sprawie:

organizacji kształcenia na odległość dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach ze względu na sytuację epidemiologiczną

na podstawie:

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach i Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

zarządzam, co następuje:

Paragraf 1:

1. Zajęcia edukacyjne dla uczniów klasy IV – VIII w okresie od 26.10.2020r. do 09.11.2020r. (z możliwością przedłużenia) będą odbywały się w trybie zdalnym.
  2. O organizacji nauczania w trybie zdalnym uczniowie zostaną poinformowani przez wychowawcę klasy i nauczycieli uczących za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.
  3. Pozostałe klasy – I-III - odbywają nauczanie w systemie stacjonarnym.

Paragraf 2:

1. Nauczyciele i uczniowie danej klasy pracują zgodnie z planem lekcji obowiązującym w danym czasie w szkole, co oznacza, że nie będzie nowego podziału godzin na okres zdalnego nauczania.
  2. Nauczyciel prowadzący zajęcia w danej klasie pracuje w szkole, w godzinach i dniach planowanych zajęć z danego przedmiotu. W tym czasie jest do dyspozycji uczniów i rodziców.
  3. Nauczyciel wykorzystuje czas do prowadzenia zajęć on-line za pomocą dostępnych platform, np. Webex, Microsoft Office 365 (Teams)
  4. Informacje dla klas będą umieszczane w dzienniku elektronicznym Librus.

Paragraf 3:

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i ogłoszenia.

Tadeusz Jarząbek

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1