dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

wykrzyknikW związku z zawieszeniem zajęć niektórzy nauczyciele będą przygotowywać i przekazywać uczniom informacje na temat zadań edukacyjnych w formie elektronicznej. W najbliższym czasie na stronie szkoły ukaże się zakładka: „Materiały dla ucznia”, na której uczniowie znajdą proponowane ćwiczenia, zalecenia itp.

Prosimy o korzystanie z w/w zakładki, czytanie informacji przesyłanych za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

Obecny czas należy wykorzystać na utrwalenie poznanych wcześniej materiałów, wykonanie zaległych zadań itp.

Nauczyciele są dyspozycji uczniów. Kontakt odbywa się przez dziennik elektroniczny lub adres mailowy. Uczniowie mają pracować w domu według podanego przez nauczyciela materiału. Z tej pracy uczniowie będą rozliczani.

Rodzice, którzy nie mają dostępu do elektronicznego dziennika Librus prosimy o kontakt na adres mailowy szkoły – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło zostanie na nowo wygenerowane i przesłane.

W DNIACH 16 - 25 MARCA SZKOŁA JEST ZAMKNIĘTA!!!

Apelujemy do rodziców, aby w tym czasie dzieci przebywały w domu, unikały przebywania w dużych skupiskach ludzi.

sp1@myslenice.pl