Najważniejsze informacje

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji każdej klasy, który jest dostępny na końcu powyższego dokumentu.  Uległ on niewielkim modyfikacjom.

Materiały umieszczane dla uczniów są plikami pdf. Można je otwierać i czytać, można również drukować. Służą do tego przeglądarki pdf - darmowe dostępne są chociażby TUTAJ. Po otwarciu pliku pdf wystarczy dać Plik-drukuj i wybrać, które strony chcemy wydrukować :)

wykrzyknikW związku z zawieszeniem zajęć niektórzy nauczyciele będą przygotowywać i przekazywać uczniom informacje na temat zadań edukacyjnych w formie elektronicznej. W najbliższym czasie na stronie szkoły ukaże się zakładka: „Materiały dla ucznia”, na której uczniowie znajdą proponowane ćwiczenia, zalecenia itp.

Prosimy o korzystanie z w/w zakładki, czytanie informacji przesyłanych za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

Obecny czas należy wykorzystać na utrwalenie poznanych wcześniej materiałów, wykonanie zaległych zadań itp.

Nauczyciele są dyspozycji uczniów. Kontakt odbywa się przez dziennik elektroniczny lub adres mailowy. Uczniowie mają pracować w domu według podanego przez nauczyciela materiału. Z tej pracy uczniowie będą rozliczani.

Rodzice, którzy nie mają dostępu do elektronicznego dziennika Librus prosimy o kontakt na adres mailowy szkoły – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło zostanie na nowo wygenerowane i przesłane.

W DNIACH 16 - 25 MARCA SZKOŁA JEST ZAMKNIĘTA!!!

Apelujemy do rodziców, aby w tym czasie dzieci przebywały w domu, unikały przebywania w dużych skupiskach ludzi.