Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji każdej klasy, który jest dostępny na końcu powyższego dokumentu.  Uległ on niewielkim modyfikacjom.

Materiały umieszczane dla uczniów są plikami pdf. Można je otwierać i czytać, można również drukować. Służą do tego przeglądarki pdf - darmowe dostępne są chociażby TUTAJ. Po otwarciu pliku pdf wystarczy dać Plik-drukuj i wybrać, które strony chcemy wydrukować :)

Prosimy o zapoznanie się z dwoma dokumentami nt. profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa. Dokumenty dostępne są w linkach poniżej:

Zalecenia GIS - kliknij tutaj.

Informacja Starosty Myślenickiego - kliknij tutaj.

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top