Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

19 marca 2020 roku (czwartek)  odbędzie się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur  w następujących kategoriach:

  • Żaczek- klasa 2
  • Maluch- klasa 3 i klasa 4
  • Beniamin- klasa 5 i klasa 6
  • Kadet- klasa 7 i klasa 8

Koszt udziału w konkursie: 10 zł

Zgłoszenia przyjmuje pani Katarzyna Twardosz /do piątku 24 stycznia 2020 r./

Regulamin konkursu:

http://www.kangur-mat.pl/dokumenty/regulamin.pdf

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res.

Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

 Test konkursowy

  • w kategorii "Żaczek" zawiera 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 21 punktów.
  • w kategorii "Maluch" zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 24 punkty.
  • w pozostałych kategorii zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. Uczeń uczestniczący w konkursie w każdej z tych kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 30 punktów.
  • Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.
  • W czasie trwania Konkursu nie wolno korzystać z kalkulatorów. 

kangur

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top