dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

img 3736

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole bardzo uroczyście. Dla klas I i II odbył się uroczysty apel prowadzony przez Pana Dyrektora Tadeusza Jarząbka, w którym aktywny udział wzięli nasi uczniowie.

Następnie w auli szkolnej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie pod opieką pań Magdaleny Miętki oraz Magdaleny Orawin. Pan Dyrektor nagrodził wyróżniających się nauczycieli. Nagrody Dyrektora szkoły otrzymali:

Lista nauczycieli nagrodzonych Nagrodą Dyrektora:

Nauczyciele:

Twardosz Katarzyna

12.

Wygona-Wątor Anita

W tym dniu nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy otrzymali nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice  Pana Jarosława Szlachetki. Nagrodzeni z funduszu promowania przez Gminę Myślenice - wybitnie uzdolnionych uczniów z terenu Miasta i Gminy Myślenice za rok szkolny 2018/2019 zostali:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Jan Jaśkowiec

Zuzanna Kaczorowska

Jakub Kurek

Mateusz Podmokły

Ewa Osińska

Ryszard Sikorski

Aleksandra Kiszka

Sara Olejniczak

Szymon Wincenciak

3c

Pełna galeria zdjęć z DEN 2019 – kliknij tutaj.

Gratulujemy!

sp1@myslenice.pl